18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

StopCham vs Królewny

voidinfinity • 2017-07-07, 15:24
Takie tam zmagania z ruskim kurewnami.



ps. dobra ściema to podstawa równouprawnienia

kondzio63221

2017-07-09, 04:25
plewan napisał/a:

samozwańczy szeryfowie - jak marne trzeba mieć życie, żeby latać z kamerą, blokować ludziom wjazd i będąc mężczyzną pryskać po oczach kobiecie, nad którą ma się znaczną przewagę fizyczną

Obrazek



Wystarczy być Tobą. Blokować ludziom wjazd? Wjazd na j***ny chodnik? Bo po chodniku samochody do cholery jeżdżą, a po drodze chodzą piesi? A pryskać po oczach w samoobronie to ble? No k***a, weź Ty pomyśl, zanim coś napiszesz..

ja...........87

2017-07-09, 09:06
Podziwiam gości za cierpliwość. W momencie gdy zaczęła histeryzować i drzeć papę, powinna dostać kolejny raz gazem. Do stuku, aż nauczy się rozmawiać.

Alonso

2017-07-09, 15:26
Ta w zielonej sukience po prostu nieporadnie próbuje im powiedzieć, żeby ją wyr*chali. Nie znajduję innego wyjaśnienia dla jej zachowania - płaczu, przeciągania rozmowy, łapaniu za kamerę i przy okazji ocierania się o krocze.

Astartte

2017-07-09, 20:58
Wstyd mi za płeć żeńską jak oglądam takie idiotki :D

hardowski

2017-07-09, 21:02
Sasza to nasz cichy bohater... :kawa:

mazga50

2017-07-10, 00:26
Astartte napisał/a:

Wstyd mi za płeć żeńską jak oglądam takie idiotki :D



Wyjdź za mnie! :-D

b0r000

2017-07-10, 11:45
@waloos
Właśnie dałeś mi namiary na stand-upowca który mądrze prawi. Będę miał co oglądać, dzięki.

@plewan
Mam dla ciebie małą radę, jako iż nie widzę specjalnie szans na ratunek bo sp***olenie "muzgowe" jest w zbyt zaawansowanym stanie.
Weź kup statyw. Zamontuj na nim kamerę. Włącz stream dla Sadoli i się powieś/odstrzel/(jakakolwiek metoda byle skuteczna, im bardziej widowiskowa tym lepiej). Przynajmniej na coś się przydasz