topic

Stop wariatom drogowym

Pantilion • 2018-09-27, 06:20
Facet 40 lat jadąc wózkiem elektrycznym mija przystanek. Po chwili wrzuca wsteczny bieg i uderza jedną kobietę, a potem kolejną. Robi na wrót i kita w drugą stronę. Świr :D

mikmas

2018-09-27, 08:22
Czy mi się zdaje, czy chcesz opisy pisać tak ułomne jak Pana fantastico?

Sosna84

2018-09-27, 08:58
@up - może fantastico ma rozdwojenie jaźni?

Pantilion

2018-09-27, 09:19
@up a wy chyba nie zauważyliście, że piszę już normalnie, ale trzeba dalej się dopie**alać i pie**olić byle pie**olić... jakie to nasze polskie

skywalker75

2018-09-27, 10:22
@up Pantilion

heh... już nie potrafisz pisać normalnie... i nawet jak się starasz, wylezie twój styl. Sadole to sami eksperci, wiec nie masz szans

Caramon

2018-09-27, 13:09
Właśnie nie potrafisz pisać normalnie, Pantillon. Do tego stopnia, że podejrzewam Cię o bycie multikontem fantastico, który ostatnio dostał siarczystego warna.

Wręcz jestem prawie pewien, że jesteś fantastico, choćby z racji liczby wrzucanych materiałów, stylu opisów i nicka zdradzającego zamiłowanie do greki.

Argeusz

2018-09-27, 13:35
Ja pie**olę, dajcie gosciowi spokój. Opis jest ok, film też spoko więc naprawdę nie wiem o ch*j wam chodzi. Chyba po prostu dawno się do nikogo nie przyj***liście i musicie dać upust swojemu sp***oleniu. Zupełnie jak stare mohery siedzące na ławce.

Caramon

2018-09-27, 13:58
@up A co, wolałbyś, żeby sadole byli milusi jak małe kotki i nie przypie**alali się do nikogo? :) Sprawdź pasek adresu. Jeśli widzisz na nim sadistic.pl zamiast wizaz.pl, to zapewne kot wlazł Ci na klawiaturę.

Pantilion

2018-09-27, 14:09
@Argeusz niech się dopie**alają w dupie to mam. Skoro jeden z drugim nie ma nic lepszego do roboty ;) Wrzucę tylko jeden dowód na to, że nie jestem fantastico

Skoro ma warna i to jestem ja to kto mi dał piwo dziś? Pozdrawiam

Argeusz

2018-09-27, 14:10
@Caramon Sadol jest do śmiania się z nieszcześcia innych, do wyładowywania negatywnych emocji poprzez oglądanie filmów, na których komuś dzieje się krzywda, do poprawiania sobie samopoczucia, do podniesienia adrenaliny. W waszym przypie**alaniu się nie ma najmniejszego sensu.
Poza tym przypie**alasz się do gościa, który ma na koncie 118 wrzutek, a sam masz k***a 2, z czego obydwie są w sucharach :amused: zamiast krytykować dobre wrzuty zacznij k***a sam zapełniać serwery, leszczu.

Caramon

2018-09-27, 14:25
@Argeusz Noooo i to się nazywa spirytus :) Już myślałem, że dalej będziesz uderzać w rzewne tony, a tu niespodzianka :) Masz piwko, oczywiście bezalkoholowego Heinekena, żebym nie został posądzony o rozpijanie nieletnich ;)

A co do wrzutek - ja nie mam czasu ani talentu do wrzucania materiałów. Mam natomiast czas i talent do przypie**alania się :)

@Pantillon No wiesz co... Jeszcze sam sobie piwa wystawiasz?... :D Chłopie, wstydziłbyś się :D

Pantilion

2018-09-27, 16:19
@ up masz piwo, bo polubiłem cię ty niedobry ch*jku :D

bodzio667

2018-09-27, 19:03
Po prostu chciał je puknąć.

kapadocja

2018-09-27, 22:20
W sumie to włączyłam tylko dlatego, że zobaczyłam plakat Genialnego Wydawcy ze Stormcastem i byłam ciekawa, który to sklep, ale nadal nie wiem :/ Gdzie to?

Caramon

2018-09-28, 01:14
@up To w miejscu, gdzie powstaje crowdfundowana modułowa gra planszowa z losowym generowaniem świata gry oraz losowymi afiksami potworów tak jak w Diablo II :)