18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop cham nowy.

~Velture • 2017-07-20, 07:39
Skoro już się przyjęło, że wrzucamy ruskiego stop chama to łapcie dzisiejszy świeży odcinek z j***nym brudasem w roli głównej.



Pamiętam, że 20 lat temu w warszawie podobne żule były co stały w centrum i pokazywały gdzie są miejsca wolne a potem prosili o opłatę za "ochronę auta aby ktoś nie porysował".

TT4

2017-07-20, 08:24
Kolejna "copy-paste" seria. Jest spoko bo śledzę od dłuższego czasu ale nie róbmy z tego afery. Tylko ułamek tych sytuacji trafia do sadoli z racji sporadycznych rękoczynów. Reszta to ciąg słownych niesnasek w języku rosyjskim, którego My jako sadolowa społeczność w większości nie rozumiemy a śląsk niech lepiej do morza się nie zbliża. Bałtyk jest wystarczająco zanieczyszczony przez cwaniaczków z Płocka i "motocyklistów" z okolic Poznania.

nowynick

2017-07-20, 08:24
20 lat temu? Zajedź w sobotę na giełdę komputerową odświeżysz wspomnienia ;)

Cara_Al_Sol

2017-07-20, 08:34
nowynick napisał/a:

20 lat temu? Zajedź w sobotę na giełdę komputerową odświeżysz wspomnienia ;)


Marriott przy Nowogrodzkiej ;-)

~Velture

2017-07-20, 09:01
Cara_Al_Sol napisał/a:


Marriott przy Nowogrodzkiej ;-)


Hest przy jerozolimskich.

janlew

2017-07-20, 09:52
Generalnie gardzę ch*jami niszczącymi własność prywatną, poprzez naklejanie naklejek na auta bo przejadą przez chodnik itd. Od pilnowania tego jest policja. Ta jednak akcja, zablokowania złodziejstwa, jak najbardziej słuszna.

KlinikaAborcyjna

2017-07-20, 09:52
cygan znalazł uczciwy sposób na zarobek i to mu przeszkadzajom stop xamy jedne, :kawa:

żartowałem, piwo leci

ar15

2017-07-20, 09:54
w Katowicach takie k***y brudne chodzą

MrFalken

2017-07-20, 10:43
W UK, bodajże w Londynie jeden koleś przez ponad 20 lat tak pracował. Tyle, że bardzo profesjonalnie: miał swoją budkę, strój oficjalny i przede wszystkim zajmował się konserwacją zajmowanego nielegalnie kwadratu. Z czasem powstał szlaban i wszystko było lepiej niż na legalu. Wszystko się posypało, jak gość się rozchorował po 20 latach i pierwszy raz nie przyszedł do "pracy".

Torch1

2017-07-20, 12:16
Człowieku, co ty robiłeś przez te ostatnie 20 lat? Byłeś na robotach w korei czy co? To jest bardzo stary odcinek a te żule w centrum Warszawy i nie tylko cały czas są. Masz sporo do nadrobienia bo widać że w dupie byłeś i gówno widziałeś.

tranzystor

2017-07-20, 22:19
Ale spedalony mongoł wysiadł z tego Mercedesa pod koniec filmu.

ss...........mi

2017-07-21, 10:55
Nikt mu nie wyj***ł. szkoda czasu na oglądanie

gregor40

2017-07-21, 11:14
O, karzełek! Zrób fikołka!

AN...........or

2017-07-21, 13:24
Raz byłem w teatrze, nie pamiętam w jakim, i za ch*ja nie dało się znaleźć miejsca do parkowania, a już byłem spóźniony, i jakiś żulek zaczął mnie prowadzić wąskimi uliczkami i podwórkami, do kilku miejsc na jakimś zapleczu .. co by nie mówił, uratował mi dupe... ale takie coś to jest naciaganie, gdy wiesz że tam można zaparkować za free, a miejsce albo znajdziesz sobie albo nie