18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-05, 18:19
0:40
Zrozumiał, jaki to wstyd jeździć Fiatem. :mrgreen:

mygyry

2019-01-05, 18:45
@up wstyd to jeździć pożyczonym

radek225

2019-01-05, 18:50
7:30 - ch*ju pie**olony, udaj się do najbliższego Media Marktu, idź na dział z niszczarkami i wrzuć tam swoje prawko, BŁAGAM!

6:30 - gdybym był na miejscu tego kierowcy, wysiadłbym z samochodu i tego Sk***YSYNA, który wj***ł się prosto pod mój samochód to bym dobił. I każdy sąd by mnie uniewinnił. A na koniec oddałbym samochód do ASO, zrobiłbym w nim wszystko, zbierał fakturki, wytoczyłbym z powództwa cywilnego rodzinie tego ch*ja, i w zębach oddawaliby mi za zniszczony samochód. j***ni debile, i takich cwe*i jest coraz więcej. Włazi ci taki na drogę i nie patrzy. Na pasy też się wpie**alają święte krowy BEZ PATRZENIA nawet, czy samochód, który akurat jest na drodze zdąży wyhamować. Lać i patrzeć, czy równo puchnie.

10:40 - z nagraniem od razu na policję. Sk***ysynowi, który złośliwie blokuje lewy pas murzyński ch*j do dupy i mordy. Na przemian.

Misiek_KRK

2019-01-05, 18:53
Hranipex napisał/a:

0:40
Zrozumiał, jaki to wstyd jeździć Fiatem. :mrgreen:


mygyry napisał/a:

@up wstyd to jeździć pożyczonym


Każdy jeździ tym na co go stać i to co lubi.
Ja co 4 lata wypożyczam długoterminowo samochód klasy Audi A4, Skoda Superb, VW Passat. Fakturę wrzucam w koszty, a pieniądze które miałbym wydać jednorazowo na nowy samochód zainwestowałem w maszyny.
Czemu wypożyczenie a nie leasing?
Bo mam jedną fakturę, a jak się coś sypie to dają mi od ręki zastępczego, a nie jeżdżę po serwisach. Nie tracę czasu na przeglady, ubezpieczenia, remonty.

mygyry

2019-01-05, 19:09
Misiek_KRK, Nie zrozumiałeś co innego wypożyczać odpłatnie a co innego żerować na rodzicach, dziadkach znajomych i rodzinie

Ale jak się patrzy dla ilu kierowców jazda po rondzie z 2 pasami to jakaś wiedza tajemna to aż strach z lewego wjeżdżać

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-05, 19:11
Misiek_KRK napisał/a:


Ja co 4 lata wypożyczam długoterminowo samochód...



Przeciętny Polak tego nie pojmie... No bo jak??? Płacić ""raty"" i nie mieć potem na własność, przecież można potem sprzedać, dać córce. Jak nabijać kabzę jakimś wypożyczalniom...

PS. Z tym Fiatem żartowałem, sa kiedyś jeździłem ;-)

Janus92

2019-01-05, 19:48
Piwo za konia.

banerr

2019-01-05, 22:03
Ała pacanie! Ciekawe co tam się odjaniepawliło?

7:43

@radek225 Zrób sobie testy psychologiczne bo z takim poziomem agresji nie powinieneś prowadzić samochodu. Pewnie jesteś miszczem kierownicy a reszta to posrani Janusze?

Misiek_KRK

2019-01-05, 23:12
mygyry napisał/a:

Misiek_KRK, Nie zrozumiałeś co innego wypożyczać odpłatnie a co innego żerować na rodzicach, dziadkach znajomych i rodzinie

Ale jak się patrzy dla ilu kierowców jazda po rondzie z 2 pasami to jakaś wiedza tajemna to aż strach z lewego wjeżdżać


No fakt, nie wpadłbym na to, że można pożyczyć od kogoś samochod. Jakbym potrzebował samochód to poszedłbym do wypożyczalni. Wszystko co kiedykolwiek pożyczyłem od kogoś udało mi się zepsuć :)
Dlatego wychodzę z założenia "dobry zwyczaj nie pożyczaj"
To już nie te czasy, że nie było w sklepach i trzeba było pożyczać. Lecąc za granicę wynajmuję samochód i nie proszę się o transport. Wychodzi taniej niż taxi.

Ohoho

2019-01-05, 23:39
@banerr
A co może nie ma racji?

Jak oglądałem co odwala ten typ z 7:30 to też się wk***iłem, jeździ jak j***ny debil i na wszystkich trąbi, aż dziwne, że na autobus nie trąbił.
10:40 Tu też ma rację, za takie manewry powinny być odbierane uprawnienia.

A jazda po pijaku powinna być traktowana jako usiłowanie zabójstwa.

Ca...........on

2019-01-06, 05:31
@Misiek_KRK A co, maczeta rysuje czy tylko w Nowej Hucie kał rzucany z okna zamarza, zanim doleci do maski? :D

pekka satan

2019-01-06, 06:49
Mam wrażenie, że w co najmniej kilku przypadkach to również idioci byli za kierownicą. Czyli ja jadę zgodnie z przepisami i przepisy chronią moje dobro, bezpieczeństwo i życie :) Na drodze trzeba obserwować wszystkich i reagować, a nie zapie**alać jak widzisz, że ktoś szybko zbliża się np. z prawej strony z drogi podrzędnej.

Adrian92

2019-01-06, 07:34
radek225 napisał/a:

7:30 - ch*ju pie**olony, udaj się do najbliższego Media Marktu, idź na dział z niszczarkami i wrzuć tam swoje prawko, BŁAGAM!

6:30 - gdybym był na miejscu tego kierowcy, wysiadłbym z samochodu i tego Sk***YSYNA, który wj***ł się prosto pod mój samochód to bym dobił. I każdy sąd by mnie uniewinnił. A na koniec oddałbym samochód do ASO, zrobiłbym w nim wszystko, zbierał fakturki, wytoczyłbym z powództwa cywilnego rodzinie tego ch*ja, i w zębach oddawaliby mi za zniszczony samochód. j***ni debile, i takich cwe*i jest coraz więcej. Włazi ci taki na drogę i nie patrzy. Na pasy też się wpie**alają święte krowy BEZ PATRZENIA nawet, czy samochód, który akurat jest na drodze zdąży wyhamować. Lać i patrzeć, czy równo puchnie.

10:40 - z nagraniem od razu na policję. Sk***ysynowi, który złośliwie blokuje lewy pas murzyński ch*j do dupy i mordy. Na przemian.



Weź idź się przewietrz bo Ci pikawa zaraz pie**olnie, serio mówie, nie ściemniam

InnyName

2019-01-06, 08:40
10:40 to na pewno nie szwed, to musi być polski szwed, rodowity by raczej na to nie wpadł :P