18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop Cham #180

Dragonov • 2018-07-07, 00:25
Stop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach
motop*zda z 1:44
Obrażenia: silny uraz głowy, problemy z nogami i rozbity nos
Policja zabrała prawo jazdy kategorii B – posiadane już 3 lata

Luksus40percent

2018-07-07, 22:13
k***a jak ja się cieszę ze prawko odebrałem w 2000 roku!!!

sumka

2018-07-08, 00:34
DoubleBorger napisał/a:

To wyprzedzanie eh, niektórym powinno się tego zabraniać. Z ręką na sercu, że jak nagram takiego, który wyprzedza w tak niedoj***ny sposób to tego samego dnia policja dostanie materiał



Pomijając wyprzedzanie w miejscach zabronionych trzeba zaznaczyć że większą część tych akcji prawie czołowych powodują samochody wyprzedzane które w trakcie wyprzedzania przyspieszają co wydłuża wyprzedzenie nie raz 2 krotnie o hamowaniu klaksonem już nawet szkoda wspominać.

LordVIP

2018-07-08, 02:09
Najbardziej w tym filmiku wk***iał mnie ten gówniany dzwonek z samochodów. Kierowca zwalnia, jakiś dzwonek. Przyspiesza, dzwonek. Obserwuje wydarzenia na drodze - pie**olony dzwonek. I wy tak jeździcie na codzień? Z tym można och*jeć. W tych nowych samochodach ciągle coś nie pasuje i jakieś gówno wyje, to jakaś plaga.

PhantomMask

2018-07-08, 10:07
ellsworth napisał/a:


pie**olisz! Kierunkowskaz oznacza dopiero ZAMIAR zmiany kierunku. Nie włacza się go w momencie jego wykonywania (bo po ch*j on wtedy komu, przecież widać że zmienia) tylko z wyprzedzeniem. Nagrywający domniemywał, że TIR dopiero się przygotowuje do zmiany pasa ruchu a nie że mu w tym momencie przypie**oli!


Jeżeli w ten sposób interpretujesz taką sytuację to nie wsiadaj za kółko, ok ?

przemoert

2018-07-08, 11:47
polishblood napisał/a:

Najbardziej w tym filmiku wk***iał mnie ten gówniany dzwonek z samochodów. Kierowca zwalnia, jakiś dzwonek. Przyspiesza, dzwonek. Obserwuje wydarzenia na drodze - pie**olony dzwonek. I wy tak jeździcie na codzień? Z tym można och*jeć. W tych nowych samochodach ciągle coś nie pasuje i jakieś gówno wyje, to jakaś plaga.



Przecież to dźwięk zapisu kamerki, geniuszu...
Zwalnia, wciska guziczek na kamerce, żeby zachować nagranie, pojawia się dzwonek.

DoubleBorger

2018-07-09, 17:53
sumka napisał/a:



Pomijając wyprzedzanie w miejscach zabronionych trzeba zaznaczyć że większą część tych akcji prawie czołowych powodują samochody wyprzedzane które w trakcie wyprzedzania przyspieszają co wydłuża wyprzedzenie nie raz 2 krotnie o hamowaniu klaksonem już nawet szkoda wspominać.



Masz trochę racji, pewnie niektórym wyda się śmieszne moje podejście, ale jadąc za kimś staram się ustalić jego charakter jazdy, jeżeli ktoś nerwowo jeździ, albo jeździ na zderzaku, czy ogólnie brakuje mu logiki, to w dupie mam wyprzedzanie takiego człowieka, z reguły tacy jeżdżą ponad przepisową prędkość wiec nie martwię się o to czy mnie zwalnia.

Co to tego zestawu z kierunkiem, wiadomo czyja wina, ale kierowca musi być totalnie idiotą, żeby chcieć tracić samochód na czas naprawy. Osobiście jak ktoś soę wpycha to go wpuszczam, karma dopadnie cwaniaczka i gdzieś przetrze. Ja wolę mieć nieuszkodzony samochód jeżeli jest możliwość ominięcia. Na tych filmikach często widać, że ludzie mają w dupie czy będzoe wypadek, czy nie "to jest mój pas i nie masz prawa mi tu wjechac ciulu" a później zdziwienie, że jednak wjechał. Jeżeli kierowca powie, że nie zauważył, to na może pora na przesiadkę na transport publiczny. Wymuszenia oc to swoją drogą

ellsworth

2018-07-09, 22:45
PhantomMask napisał/a:


Jeżeli w ten sposób interpretujesz taką sytuację to nie wsiadaj za kółko, ok ?


To nie jest wiersz, zeby go interpretować! Tirowiec zaczyna migać gdy ma pojazd w połowie swojego boku! Logiczne jest, że albo przyśpieszy, żeby go wyprzedzić i wtedy zmieni pas ruchu, albo (co bardziej prawdopodobne biorąc pod uwagę jego mase i przyśpieszenie) poczeka aż tamten go minie i zmieni pas za niego. Co tymczasem zrobił nasz "bohater"? Wdupcył się jakby na drodze sam był!

~Velture

2018-07-16, 18:50
No to skoro pola znów nie pokazała cycków to znów promujemy konkurencję! :amused: