18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stonoga vs Dyrektor ZK

aparacik • 2022-09-23, 20:51
Zbyszek idzie po kwita.


dżonyłojlker

2022-09-25, 00:28
Cipczan napisał/a:

Polaryzatorem to cię zrobiono.



Dokładnie to samo pomyślałem :rofl:

jaszczompski

2022-09-25, 01:24
Halman napisał/a:

sp***olił do norwegii ale go za ucho i dalej pierdzi za wyłudzenia



Zbysio ma sie dobrze nie siedzi i nie pierdzi juz w stołek a te nagrania są z czasów jak siedział czyli jakiś rok lub dwa lata temu

satoshi_nakamoto

2022-09-25, 09:38
no nie powiecie mi że nie ma daru krasnomówstwa

motorcycleman

2022-09-25, 10:23
satoshi_nakamoto napisał/a:

krasnomówstwa



Ty to raczej nie masz daru zaglądania do słownika ;)

antisol123

2022-09-25, 10:37
Też się kiedyś nabrałem na tego klauna...

BrainOsw

2022-09-25, 20:45
j***ć k***y policyjne i inne oficerskie śmiecie jak zawsze, sam byłem świadkiem jak jeden strażnik aresztu, na siłowni na którą chodziłem, chwalił się głośno jak to nie doszłych skazańców napie**alał i torturował bo mu się nie podobali. Takich przypadków w tym zj***nym kraju jest mnóstwo, a potem zlatują się takie sadolowe k***iska w komentarzach i pie**olą, że u nas powinno być jak w usa, kula w łeb czy plecy podczas zatrzymania i bez pie**olenia itd itp. j***ć was śmiecie, mam nadzieję że was dojadą jak ostatnie szmaty i się oduczycie pie**olenia głupot. Kraj k***a j***nego bezprawia który wymaga przestrzegania prawa tylko od innych a nie od siebie, i fabrykuje dowody aby tylko komuś życie zniszczyć.

jem_zwierzeta

2022-09-26, 00:03
A ja się pytam skąd wypłynęło nagranie z tej akcji? Jednak j***niutki ma dobrego oficera prowadzącego.

uzytkownik609

2022-09-26, 22:39
Trzymam kciuki za Zbysia, jazda z pisowcami

TrolaTrola

2022-09-30, 22:03
Miód na moje oczy i uszy. Frajerek milionerek chciał zgrywać cwaniaka to więzienie go naprostuje. Oj naprostuje.

OdbytBiskupa

2023-01-17, 06:40
niemamskarpet. napisał/a:

co z tym gosciem się w ogóle stało ? dojechali go za te wszystkie akcje ? w sumie to racje miał co do obecnego rządu


Może i miał, ale to jednak kombinator i za niewinność nie siedział. Za to wylansował się skutecznie na męczennika prześladowanego przez PiS. Jak widać po komentarzach tutaj, bardzo skutecznie bo wielu ślepo mu wierzy, że on jakiś pie**olony aniołek.