18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stolica Anglii

~Velture • 2018-03-24, 08:18
Wybory jakiejś miss Rumunii czy coś.
Jej tatuś chyba pracował w składzie budowlanym, że spłodził takiego pustaka :homer:


~DMT

2018-03-24, 19:54
sieger001 napisał/a:

pie**olisz gorzej niz Fantastico Ayuhasku. Powiem wiecej... w dupie byles, ch*ja widziales. Dziekuje za uwage.




ksirion

2018-03-24, 21:26
Pytanie dla zespołu z Zabrza: o jaki procent łóżek szpitalnych powiększyła się ilość miejsc w ostatnim okresie?
– 7218 godzin.
– No tak, ale to jest odpowiedź na trzecie pytanie, którego jeszcze nie czytałem.

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", reż. S. Bareja.

Sosna84

2018-03-25, 00:42
Sami k***a znawcy, którzy nie byli nigdzie za wyjątkiem swojej zaśmierdziałej piwnicy, a Rumunkę mylą z Cyganką...
U nas te k***iszcza na wyborach miss niby lepsze są?

MaszAyahuaskę + ten to już w ogóle k***a znawca we wszystkich dziedzinach. Rumuńskie dz**ki r*chał (za 50 Euro to masz cały weekend dupczenia tam), drogi tam niby zna, których na oczy nie widział. Więc niech wyk***ia do Radomia.

~DMT

2018-03-25, 09:03
Sosna84 napisał/a:


MaszAyahuaskę + ten to już w ogóle k***a znawca we wszystkich dziedzinach



Dziękuje za słowa uznania, staram się jak mogę, żeby nie być takim leszczem jak ty...
Cytat:

Więc niech wyk***ia do Radomia.



Jak najbardziej w tym roku będę na AirShow i obchodach stulecia Sił Powietrznych... 8-)

zwierzak30

2018-03-25, 11:12
A tam pie**olicie. Wiadomo że jak Rumunia to Transylwania.Jak Transylwania to i wampiry.Jak wampiry to i moce nadprzyrodzone.
Może to jakaś wampirzyca i właśnie przepowiedziała przyszłość??
Kto wie,kto wie????

sieger001

2018-03-25, 11:25
Jaki on dowciapny jest. MaszAyahuaskę, powiem Ci, że kawał świata zwiedziłeś. Nie dojechałeś przypadkiem do Bułgarii albo nie zatrzymałeś się na Węgrzech? Bo z tego co widzę to są dwie z trzech możliwości. Trzecia jest taka, że chciałeś zabłysnąć swoją zajebistością jak stukasz dz**ki za granicą ale słabo wypaliło bo najdalej gdzie wyjechałeś to za granice swojego miasta...

~Velture

2018-03-25, 11:54
@upy
To w końcu gdzie są najlepsze dz**ki?

Jorgen88

2018-03-25, 13:34
jednak ludzie mogą być aż tak głupi