18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stoisz tam i stoisz

~Angel • 2019-06-19, 13:00
Otworzysz w końcu bramę?


Antyy

2019-06-19, 19:25
Za mało gazu

polakwrocek

2019-06-19, 21:29
bare221 napisał/a:

Zgadzam się! Po co próbować pomóc człowiekowi, któremu ktoś wystawił akt zgonu przez internet.



Zgaduję że podeszli to kolesia i był już zimnym-stężałym trupem. Zadzwonili do szeryfa powiedzieli że denat. A szeryf polecił niczego nie ruszać dla dobra dochodzenia. To jest farma pośrodku k***a niczego. Spodziewacie się że faceta przycisnęło i po minucie akurat facet z kamerką przyjechał ?

zahun

2019-06-19, 22:07
na literce D to samochod rusza w momencie zwolnienia dzwogni hamulca. wiec nie zdazyl by wysiasc i przejsc przed samochod poprostu zamiast na literce P czyli parking to zostawin na literce N czyli neutral czyli luz i samocod sie w ktoryms momencie zaczal staczac i typa przygniotlo :)

pierdylion83

2019-06-19, 22:37
k***a, co się dzieje z tym światem?
Koleś, który jest prawdopodobnie pierwszy i jedyny na miejscu zdarzenia, zamiast właściwie zareagować, a później udzielić pierwszej pomocy (albo i ostatniej, nieistotne) wyciąga telefon i nagrywa, bo będzie milion odsłon na ch*jTubie.
Ktoś powinien wreszcie coś z tym zrobić i za takie akcje prewencyjnie przypie**alać rok bezwzględnego.

Ohoho

2019-06-19, 23:29
@up zamknij mordę, dzięki takim ludziom jak on mamy co oglądać :krejzi:

wsza104

2019-06-20, 02:29
~Velture napisał/a:

Ja pie**olę.
Nagroda Darwina dla typa!
Wysiadac otworzyć bramę zostawiając auto na D...
No k***a geniusz geniuszy!



haahhaha.... gratuluję ogaru hahahaha... materiał 100% autentyk ja tak mówię :D

mazga50

2019-06-20, 02:55
Velture napisał/a:

Ja pie**olę.
Nagroda Darwina dla typa!
Wysiadac otworzyć bramę zostawiając auto na D...
No k***a geniusz geniuszy!



Zostawił na N (neutral). Gdyby zostawił na D (drive), to auto rusza natychmiast po puszczeniu hamulca, więc od razu zorientowałby się, że auto nie zostało unieruchomione, a poza tym, nie zdążyłby wleźć przed maskę . N, to taki luz w normalnych skrzyniach biegów. A to jest Ford F250 Super Duty, ważący od około 2,3 tony lub więcej, zależnie od wersji silnika. A tam z górki było...

Kacu63

2019-06-20, 03:18
może gość po prostu miał depresje?

23456789

2019-09-08, 02:05
Teraz już rozumiem dlaczego egzaminator krzyczał na mnie bym zabezpieczył pojazd gdy on wysiadł otworzyć bramę :D