18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stig z "Top Gear" śmiga Polonezem po Warszawie

noname1234 • 2015-12-15, 09:34
W końcu jakiś ciekawy materiał. :)


Policeman

2015-12-15, 15:53
1. W rolę Stiga wcieliło się z 20 kierowców
2. ch*jowy temat

afcv

2015-12-15, 15:55
Albo ktoś sp***olił tłumaczenie, albo Stigowi odj***ło jeśli mówi, że poldek to takie dobre auto :D

Black Snake

2015-12-15, 16:22
Wszyscy pie**olą, że prawko ciężkie jest... Jakoś zdałem za pierwszym razem. A ostatnio przed egzaminem od jednej laski słyszałem, że w mieście można na długich jeździć, albo koleś nie wiedział do czego pedały są. Ludzie w większości to debili i dobrze, że nie zdają.

Tomikchomik1

2015-12-15, 16:44
Poldek był dobrym samochodem. Sam jeździłem nim jakiś czas. Fakt faktem to chyba jedyny samochód w historii który gnił już w katalogu, ale nie można mu odmówić komfortu jazdy.

ksiadz_pedofil

2015-12-16, 08:11
Jestem mechanikiem- racjonalizatorem z pasji więc się wypowiem.
1) Nowe Mercedesy i Mazdy gniją po 3-4 latach do tego stopnia że nie ma do czego spawać. Najmłodsze Polonezy mają po 13 lat, najstarsze 37 i w większości te auta nadal jeżdżą. Nie stanowi problemu kupno 20-to letniego Poloneza BEZ KOROZJI!
2) Dzisiejsze auta to jeden wielki zlepek wad. Psuje się w nich dosłownie wszystko co tylko może się zepsuć. Naprawa dzisiejszych aut jest ekonimicznie nie opłacalna gdyuż ASO windują kosmicznie ceny za byle plastik. W Poloenzie wadliwy był tylko i wyłącznie tylny most który przy pałowaniu poddawał się. Jednak jego naprawa lub wymiana była śmiesznie tania.
3) Zachodnie auto klasy i wielkości Poloneza kosztuje dziś ok 50tyś. Nowe Caro kosztowało w 2000r 26.000zł!!!
4) Pomimo wyposażenia dzisiejszych aut wt setki poduszek i systemów ABS/ESP/TCS/Hba/HillHolder/CHwdp, Polonez nadal ma sporo lepszy poziom bezpieczeństwa biernego.
5) FSO wraz ze swoimi zakładami-córkami zatrudniało łącznie 30.000 osób. 30.000 osób i ich rodzin, miało z tego godną pracę wypłatę i normalne życie.