18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stevie Starr powraca na pełneeeeej kurwie

Turbik • 2010-09-10, 17:16
Stevie Starr po raz kolejny, gość jest przepie**olony ; D





majcher666

2010-09-10, 20:22
Dobrze , że to facet.. bo nie robi lodów :D

skrzypek

2010-09-10, 20:41
Są rzeczy, o których się fizjologom nie śniło.

Cait_Sith

2010-09-10, 20:46
Czekam na filmik, w którym wyrzyga ułożone puzzle :D

Novik

2010-09-10, 22:44
nie umie śpiewac nie ma talentu

NiggaFromNR

2010-09-10, 22:45
ja pie**ole... to jedyna rzecz jaka moge powiedziec. jakby mi wpie**alam zadania z matmy i mi je rozwiazywal w brzuchu to wtedy uznalbym to az talent ;d ten koles to masakrator :krejzi:

crE'

2010-09-10, 22:54
typ jest przeeekozak k***a , kto mi da niezbite dowody na to jak on to robi stawiam mu krate piwa. :samoboj:

Kov

2010-09-10, 23:29
i tak najlepsza z tego wszystkiego jest Amanda...

kszysztof

2010-09-10, 23:55
co tam układanie puzzli, niech wyrzyga ułożoną kostkę rubika

bachus2

2010-09-11, 00:32
Mam TEORIĘ jak to zrobił:

Bierze pierścionek i po włożeniu go do buzi zatrzaskuje go na samozatrzaskowej kłódce (chyba w momencie odwrócenia się plecami do kamery), kłódki są dwie, jedną ma w "buzi" otwartą, włożoną przed programem. Gdzieś w jamie ustnej ma "miejsce" spowodowane schorzeniem, np. dziurę w podniebieniu będącą skutkiem zajęczej wargi po porodzie (wskazywałby na to specyficzny układ zębów widoczny na filmie jak się uśmiecha).
Albo sprzedał duszę diabłu (na to też wskazywałby specyficzny, diabelski uśmiech).

Lashlo

2010-09-11, 00:33
bachus2 napisał/a:

Mam TEORIĘ jak to zrobił:

Bierze pierścionek i po włożeniu go do buzi zatrzaskuje go na samozatrzaskowej kłódce (chyba w momencie odwrócenia się plecami do kamery), kłódki są dwie, jedną ma w "buzi" otwartą, włożoną przed programem. Gdzieś w jamie ustnej ma "miejsce" spowodowane schorzeniem, np. dziurę w podniebieniu będącą skutkiem zajęczej wargi po porodzie (wskazywałby na to specyficzny układ zębów widoczny na filmie jak się uśmiecha).
Albo sprzedał duszę diabłu.


Dziurę to masz w mózgu.

bachus2

2010-09-11, 00:36
Lashlo napisał/a:


Dziurę to masz w mózgu.



Jak masz lepszą teorię (np. o koleżkach w brzuchu) to zapodaj, jak nie, to stul papę.
Spójrz jak mu wychodzą ścięgna na szyi w trakcie "znikania przedmiotu" (tak się dzieje jak dociskasz język do podniebienia).

Lashlo

2010-09-11, 00:49
bachus2 napisał/a:



Jak masz lepszą teorię (np. o koleżkach w brzuchu) to zapodaj, jak nie, to stul papę.
Spójrz jak mu wychodzą ścięgna na szyi w trakcie "znikania przedmiotu" (tak się dzieje jak dociskasz język do podniebienia).


To telepudełko jest. Widziałeś Matrix, tudzież Copperfielda?

lenux

2010-09-11, 01:14
Cała zabawa polega na odpowiednim przetrzymywaniu rzeczy w gardle, a następnie, przy umiejętnym użyciu mięśni przełyku "wypluwaniu" z powrotem. Można w ten sposób połknąć np. całą kulę bilardową, zademonstrować widzom puste usta, by po chwili ukazać ją ponownie między wargami. To jest najtrudniejsze. Na początku najlepiej łykać małe rzeczy, potem coraz większych np. obranych ziemniorów bueh ;) Po kilku tygodniach takich ćwiczeń, kiedy mięśnie przełyku robią się odpowiednio silne i elastyczne, można już bez problemu połykać np. Miecze tak jak to na nie których filmikach ludzie robią. A teraz k***a krata piwa bo nie wygrałem czasu na loteri a chce sie naj***ć. Dzięki

bachus2

2010-09-11, 01:19
lenux napisał/a:

Cała zabawa polega na odpowiednim przetrzymywaniu rzeczy w gardle, a następnie, przy umiejętnym użyciu mięśni przełyku "wypluwaniu" z powrotem. Można w ten sposób połknąć np. całą kulę bilardową, zademonstrować widzom puste usta, by po chwili ukazać ją ponownie między wargami. To jest najtrudniejsze. Na początku najlepiej łykać małe rzeczy, potem coraz większych np. obranych ziemniorów bueh ;) Po kilku tygodniach takich ćwiczeń, kiedy mięśnie przełyku robią się odpowiednio silne i elastyczne, można już bez problemu połykać np. Miecze tak jak to na nie których filmikach ludzie robią. A teraz k***a krata piwa bo nie wygrałem czasu na loteri a chce sie naj***ć. Dzięki


Przy tej teorii musiałby (chyba musiałby) zwracać połknięte przedmioty w kolejności odwrotnej do ich znikania (bo przełykiem raczej nie zmieni ich kolejności) - z tego co pamiętam nie działo się tak podczas innych jego występów.

lenux

2010-09-11, 01:26
Nie widzialem jego innych pokazów ale uwierz, ze takie rzeczy są możliwe. Zajmuje się iluzją sceniczną już jakiś czas i na pewno wymyślono dużo sposobów na wykonanie tego, właśnie tę techniką