18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Steve-o i jego drink

mefe • 2012-02-01, 00:01
Steve-o podjął się kolejnego wyzwania - wypicia 'drinka' z przeżutego tytoniu :mrgreen:


Imm

2012-02-01, 00:25
Jak to łykną to myślałem, że sam zaraz bełta dam.

hxc

2012-02-01, 00:26
i tak nic nie pobije 'koktajlu' z potu preston'a :s

bartula

2012-02-01, 02:29
Steve-O i nie jego bąk

emilwkpg

2012-02-01, 10:41
kawał mi się przypomniał :
wchodzi gośc do baru i żebra piwo za darmo , barman nie chciał się na to zgodzić więc klient grozi ,że wypije zawartsość splówaczki , barman niewzruszony nnadal ma go w dupie.
Wkońcu gość łapie splówaczke wk***ionym głosem mówi ,że ma ostatnią szansę , lekko już obrzydzony barman nadal nie reaguje , no to chlup - pije pije zassał się j***ny ,że aż cieknie mu po brodzie ,
barman już ciśnie w pory , prosi by ten przestał -dobra przestań już dam ci to piwo ,
ten nie reaguje pije dalej , siorbie to zapija ze smakiem kapie już po podłodze , nagle słychać głosńe mlaśnięcie i gość mówi - sory nie mogłem przerwać bo w jednym kawałku było :D

BongMan

2012-02-01, 11:09
Dick Dickerson... Ciekawe jak to jest nazywać się ch*jem, synem ch*ja...

NuclearBlast

2012-02-01, 11:48
k***a jak się nie smiać przy tych debilach :amused:

Mom and Death

2012-02-01, 12:41
Steve-O dobry wariat. Jak widzę ten jego ryj i te oczy szaleńca, to morda sama mi się śmieje.

Draq

2012-02-01, 12:51
Ale hardkor. Steve-o rzyga w większości możliwych sytuacji w Jackass, w tym wydaniu Wild Boy's. Szacunek za kompletne zrycie mózgoczaszki

Miles87

2012-02-01, 13:19
to są prawdziwi bohaterowie a nie leszcze z powstania warszawskiego!!

kroplowa

2012-02-01, 13:50
Miles87 napisał/a:

to są prawdziwi bohaterowie a nie leszcze z powstania warszawskiego!!



To, żeś k***a teraz doj***ł.. Zlinczuję Cie pierwszy zanim ktoś inny będzie musiał się wk***iać komentując to.. Gdyby nie owi powstańcy to czy byś chciał, czy nie to byś musiał wpie**alać Szwabskie gówno i zapijać sowieckim moczem, więc k***a ogarnij dupę!

Mom and Death

2012-02-01, 14:17
@up już się tak nie poczuwaj bo się zesrasz, patriotyzm jest dla ciemnoty ze spranym łbem przez szkołę i inne instytucje. W ogóle żal mi ludzi co na każdym kroku krzyczą hasła w stylu "nasi przodkowie to walczyli o naszą wolność pe pe pe pe"... no i ch*j im w dupę za to, byli poj***ni bo dali się wkręcić że należy zabijać innych ludzi bo ktoś na górze tak rozkazał. I to nie ma tak że jakaś strona jest winna bo wszyscy są wkręcani przez swoje władze że to oni mają racje. ch*j mnie obchodzi kto pierwszy zaatakował czy inne rzeczy, takiego czegoś jak wojna w ogóle nie powinno być.

zonk

2012-02-01, 14:25
Cudowne rozmnożenie. Więcej zwrócił niż wypił.

mefe

2012-02-01, 15:22
Mom and Death napisał/a:

@up już się tak nie poczuwaj bo się zesrasz, patriotyzm jest dla ciemnoty ze spranym łbem przez szkołę i inne instytucje. W ogóle żal mi ludzi co na każdym kroku krzyczą hasła w stylu "nasi przodkowie to walczyli o naszą wolność pe pe pe pe"... no i ch*j im w dupę za to, byli poj***ni bo dali się wkręcić że należy zabijać innych ludzi bo ktoś na górze tak rozkazał. I to nie ma tak że jakaś strona jest winna bo wszyscy są wkręcani przez swoje władze że to oni mają racje. ch*j mnie obchodzi kto pierwszy zaatakował czy inne rzeczy, takiego czegoś jak wojna w ogóle nie powinno być.



Zasrani pacyfiści :amused:

palooza

2012-02-01, 16:02
Brakuje mi wildboyzów.. :roll: