18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stephen King- Desperacja

Jaroxd9 • 2012-10-21, 21:53
Akcja rozgrywa się w małym górniczym miasteczku w Newadzie. Połączenie elementów sadyzmu jak i fantastyki (świat bogów lub czegoś co wydaje się byc bogami z światem ludzkim i zwierzęcymi) niestety książka zawiera tylko jedną scenę erotyczną za to jest dużo opisów trupów.
Osobiście polecam tą książkę :mrgreen:

Sufka

2012-10-26, 22:02
Uwielbiam Kinga, od siebie polecam "worek kosci" i "chudszy" :) wczoraj zaczalem "Carrie" zobaczymy co z tego bedzie;)

lilith90

2014-04-19, 11:05
Jeśli chodzi o sadystyczne książki Kinga to polecam "Historię Lisey". Być może nie jest to najlepsza książka Kinga, ale na pewno bardzo krwawa :D . Carrie jest średnia wg mnie. Polecam Sklepik z marzeniami, Rękę Mistrza i Cmętarz Zwieżąt.

sa...........os

2014-04-20, 18:03
lilith90 napisał/a:

Jeśli chodzi o sadystyczne książki Kinga to polecam "Historię Lisey". Być może nie jest to najlepsza książka Kinga, ale na pewno bardzo krwawa :D . Carrie jest średnia wg mnie. Polecam Sklepik z marzeniami, Rękę Mistrza i Cmętarz Zwieżąt.



"Carrie" dość przereklamowana, ale w sumie to były początki Kinga. Podoba mi się ból dupy jaki wywołuje u osób z co poniektórych środowisk, obdarzonych mentalnością matki tytułowej bohaterki.
"Cmętarz zwieżąt" to chyba najbardziej ponura i psychodeliczna książka Kinga (przynajmniej z tych co znam, a przeczytałem sporo). Masa trafnych spostrzeżeń na temat życia, śmieci, umierania i godzenia się ze stratą. Film, chociaż niezły, nie oddał już tego klimatu, ani głębi. Obecnie czytam właśnie "Sklepik...", a "Desperacja" pewnie będzie następna w kolejce. Wtedy pewnie wrócę do tematu. ;-)