18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stephen Hawking o swojej chorobie

ke...........le • 2015-05-30, 19:11
Stephen Hawking, podczas wystąpienie jednej ze szkół w USA postanowił wyjawić prawdę o swej chorobie :D włączcie napisy :)



sa...........ek

2015-05-30, 19:17
A już myślałem że powie, że jest sparaliżowany przez seks :mrgreen:

shrek_d2

2015-05-31, 01:27
Dlaczego Stephen Hawking słabo gra w kosza??





Bo jest biały :amused:

damian88719

2015-05-31, 01:35
i jak to weszło na główną, ja sie pytam?

zdrowoyebne

2015-05-31, 01:52
gówno nie smieszne smiać się z czegos takiego to tylko niedoj***nie gimbazowe potrafi,zreszta domyślam się ze autor tego gówna takie niedoj***nie właśnie ma
z całego serca zycze autorowi filmiku aby kiedyś tak skonczyl albo musial się zajmować taka osoba w rodzinie ciekawe czy mu będzie do smiechu
jaranie i smianie się z kalectwa innych osób w dodatku w necie to ciulstwo i niedoj***nie gimbazowe
pozdrawiam

Jack Daniel's

2015-05-31, 02:06
shrek_d2 napisał/a:

Dlaczego Stephen Hawking słabo gra w kosza??





Bo jest biały :amused:



Chociaż nie kradnie...

ke...........le

2015-05-31, 04:13
zdrowoyebne napisał/a:

gówno nie smieszne smiać się z czegos takiego to tylko niedoj***nie gimbazowe potrafi,zreszta domyślam się ze autor tego gówna takie niedoj***nie właśnie ma
z całego serca zycze autorowi filmiku aby kiedyś tak skonczyl albo musial się zajmować taka osoba w rodzinie ciekawe czy mu będzie do smiechu
jaranie i smianie się z kalectwa innych osób w dodatku w necie to ciulstwo i niedoj***nie gimbazowe
pozdrawiam



nie chcesz mi chyba powiedzieć, że na sadistic.pl nie można drwić ze wszystkiego?

Mówisz o wyśmiewaniu czyjejś choroby, a z Maćka z "Klanu" to byś się śmiał :)

TrissMerigold

2015-05-31, 04:54
zdrowoyebne napisał/a:

gówno nie smieszne smiać się z czegos takiego to tylko niedoj***nie gimbazowe potrafi,zreszta domyślam się ze autor tego gówna takie niedoj***nie właśnie ma
z całego serca zycze autorowi filmiku aby kiedyś tak skonczyl albo musial się zajmować taka osoba w rodzinie ciekawe czy mu będzie do smiechu
jaranie i smianie się z kalectwa innych osób w dodatku w necie to ciulstwo i niedoj***nie gimbazowe
pozdrawiam



Muszę Cię zmartwić ale ten filmik jest częścią komedii "Superhero", więc o co ta spina?

HoreShet

2015-05-31, 13:57
"Włącz napisy" Nie.

zdrowoyebne

2015-05-31, 14:00
k***a chcialem wywolac gównoburze a tu takie slabe pociski

Catar

2015-05-31, 16:14
Na ch*j komu napisy?

-Olej-

2015-05-31, 20:19
Gościu osiągnął w życiu więcej, niż większość tutejszej populacji wyposażonej w nogi, ręce i inne takie.

To jest sadystyczne!

Nameless

2015-05-31, 21:00
Hawking niejednokrotnie wystąpił w serialu bądź filmie i jest znany z tego, że ma dystans do siebie i potrafi sobie zrobić dobre jaja. Ale jak widać niektórzy są na tyle ograniczeni, że będą się i tak spinać o to, że ktoś się śmieje z Hawkinga, podczas gdy to on sam z siebie żartuje ;)