18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stephen Hawking coveruje piosenkę Monty Pythona

BadMotherFucker91 • 2015-04-20, 08:45
Stephen Hawking scoverował wszystkim znany kawałek "The Meaning of Life" autorstwa Monty Python'a




g6...........66

2015-04-20, 09:23
O... skubany. Pytoniarze, już tacy staruszkowie. :ok:

Shadok

2015-04-20, 11:19
Ekhm, a kto odpowiadał za odpowiedzialnego za tresurę łosia?

nowynick

2015-04-20, 12:18
facet poza tym, że wymyśla teorie za ch*ja nie do sprawdzenia doświadczalnie wyróżnia się jedynie stwardnieniem rozsianym. Jakim cudem jest to drugi (po Einsteinie) rozpoznawalny naukowiec na Ziemi?

sard

2015-04-20, 17:56
Wiecie czemu Stephen Hawking się ciągle debilnie uśmiecha?
Bo por*chał więcej niż wszyscy użytkownicy sadistica.

krzywyogurek

2015-04-20, 18:03
Dla nie których może być kaleką z syntezatorem casio zamiast mowy, ale ja tego człowieka kurewsko szanuje jako naukowca, za dystans do siebie, za skromność, i za olbrzymią wiedzę!

koziol666

2015-04-20, 21:44
nowynick napisał/a:

facet poza tym, że wymyśla teorie za ch*ja nie do sprawdzenia doświadczalnie wyróżnia się jedynie stwardnieniem rozsianym. Jakim cudem jest to drugi (po Einsteinie) rozpoznawalny naukowiec na Ziemi?



Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie

wilkoala

2015-04-20, 22:36
@up

On tych teorii nie wyssał sobie z palca ,tylko opracował na podstawie logicznych przesłanek.
Teorii Einstaina z której wynika że niemożliwe jest poruszanie się z prędkością światła też się nie da empirycznie zweryfikować.

kokroucz

2015-04-21, 16:33
nowynick napisał/a:

facet poza tym, że wymyśla teorie za ch*ja nie do sprawdzenia doświadczalnie wyróżnia się jedynie stwardnieniem rozsianym. Jakim cudem jest to drugi (po Einsteinie) rozpoznawalny naukowiec na Ziemi?



jeśli to jest dla ciebie drugi najbardziej rozpoznawalny naukowiec to gratuluje

i po ch*j moje pieniądze idą na edukację takich ignorantów...

Edek Łomiarz

2015-04-21, 17:30
nowynick napisał/a:

facet poza tym, że wymyśla teorie za ch*ja nie do sprawdzenia doświadczalnie wyróżnia się jedynie stwardnieniem rozsianym. Jakim cudem jest to drugi (po Einsteinie) rozpoznawalny naukowiec na Ziemi?


Tak gwoli ścisłości, to nie stwardnieniem rozsianym, a stwardnieniem zanikowym bocznym (SLA / ALS / MND).
Nie, to nie to samo :)