18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stayin alive

Kominek1993 • 2017-09-18, 22:35
Nasi sąsiedzi z Zachodu wobec polityki migracyjnej Angeli coraz bardziej otwierają oczy. Już niedługo w każdym niemieckim mieście...




Jak ch*jowe, to... do pieca.

MalcolmX

2017-09-18, 23:50
0:22 dziadek Tuska!

os...........wo

2017-09-19, 00:01

mygyry

2017-09-19, 08:24
Ta chyba w tęczowych hełmach i stringach multi kulti im skutecznie zalepiła oczy, oni już nigdy żadnej sprawy nie wezmą w swoje ręce tylko będą grzecznie czekać co mama Angela każe

nowynick

2017-09-19, 08:45
Kominek1993 napisał/a:

Nasi sąsiedzi z Zachodu wobec polityki migracyjnej Angeli coraz bardziej otwierają oczy. Już niedługo w każdym niemieckim mieście...



jak na razie to niemieckie pedały już są obijane i opluwane na własnym podwórku, biali prawie nie mają dzieci a muzułmanie mnożą się na potęgę. Za parę lat większość armii i policji niemieckiej będą stanowili muzułmanie. Jak bym miał przyszłość niemiecką obstawiać to widzę raczej pedałów zrzucanych z dachów, burki i obcinane łby na ulicy.

janlew

2017-09-19, 11:16
Typowy wybitny socjalista, wegetarianin, miłośnik psów, antykatolik i poganin, abstynent w dodatku pałający chorą miłością do zwierząt. Poza dość ciekawą i w wielu aspektach słuszna oceną żydów, to dla mnie ma generalnie ma same wady.
PS. Oczywiście po dokonaniu oceny "że nie możemy żyć razem" należało im zafundować własny kraj, jak Palestyna czy Madagaskar, a nie palić nimi k***a w piecu. No ale lewacy już tam mają...

poligon6

2017-09-19, 11:31
Cytat:

Typowy wybitny socjalista, wegetarianin, miłośnik psów, antykatolik i poganin,



Nie tylko, nienawidził Junkrów, arystokracji, przemysłowców, inteligencji. Jego rewolucja miała charakter bolszewicki, zresztą wiele czerpał od Stalina np system obozów gdzie ludzi wykańczano praca. Niektórzy mówili że oba systemy rózniły się wartoscią życia ludzkiego, w niemczech było to około 5-7 marek tyle mógł zarobic robotnik zanim wykorkował, u bolszewików mierzono to iloscia wyrabanego drewna. Dziś z Hitlera chce sie zrobic wielkiego prawicowca, bo ninawidził zydów (jego nienawiść miała charakter ekonomiczny, zydzi byli kapitalistami).

Zcarg

2017-09-20, 07:52
ch*jowe do pieca

FralTral

2017-09-20, 11:51
Za adolfa zawsze Pifko

DużyKutas

2017-09-20, 12:01
W Niemczech kiedyś było tak zj***nie ze nawet Wermacht emigrował między innymi do Polski i Francji. :amused:

FralTral

2017-09-20, 12:02
POligon6 :D O jeja , jak można zrobić z niego prawicowca jak był nacinalistycznym socjalista - Amen.

Ja rozumiem że katolicka propaganda zmusza do naciągania faktów, i ich omijania (pedofila,rzez itd) bo w sumie naturalnie wszyscy którzy nie SA muslimami , z nimi walczą.

No ja osobiście bije się codziennie z trzema pociągami.

Satanizm, nacjonalizm, i anarchia,

Satanizm bierze góre naturalnie.


Raz, dwa kapitalizmu nienawidzę i ja.
trzy cztery szykujemy wam problemy
piec sześc Polski Cześć.

Pr0xYsad

2017-09-20, 18:25
Moglibyśmy walczyć z migrantami ołowiem :D

Timitum

2017-09-20, 18:40
@FralTral a wiesz, że Gandhi był nacjonalistą? I Nelson Mandela też?

Narodowy socjalizm (nazizm) nie był zły bo był narodowy, tylko był zły bo to był socjalizm. Najgorszy, totalitarny, nastawiony na centralne państwo które kontrolowało wszystkie aspekty życia, inspirowany Marksem socjalizm.
Fun fact: Mussolini był marksistą, i nawet się z tym nie krył.

domat1

2017-09-20, 19:33
Jako Polak wiem, jak to się dla nas kończyło na przełomie 1 000 lat.