18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stary, gdzie jest moja bryka?

nomad83 • 2016-04-27, 19:12
Znalezione podczas buszowania po Facebook :kawa:







Mam nadzieję, że jeszcze nie było.

SzaraStronaMocy

2016-04-27, 19:51
To polaczek cebulaczek w Unajtkeju Kingdomneju!

cibi

2016-04-27, 20:51
SzaraStronaMocy napisał/a:

To polaczek cebulaczek w Unajtkeju Kingdomneju!



SzaraStronaMocy napisał/a:

@up

Na ch*j Nam twoja biografia?



SzaraStronaMocy napisał/a:

@upy

Staje wam już? k***a ogarnijcie stuleje to tylko kawał...



SzaraStronaMocy napisał/a:

k***a na ch*j tyle polityki? Zajaraj czasami i wyluzuj...



SzaraStronaMocy napisał/a:

@axelxan
Otwórz oczy leniu...



SzaraStronaMocy napisał/a:

@BialyNigger
Jestem za gruba i jak widzisz w komentarzach mam ku*asa :P Sadistic to fundament gimbusów... Nieważne, że gówno byle się kręci... "Z pamiętnika skarabeusza"



sfrustrowana feministka.... dwa tygodnie na sadisticu i panoszysz się jak świnka w gnojowniku :roll:

Mi już kiedyś też się zdarzyło tak zrobić, nawet zaczął wyć alarm w innym aucie :lol:

antek025

2016-04-27, 22:24
myślę: po ch*j on od pasażera się wpie**ala? :D

wwwj

2016-04-27, 22:30
@SzaraStronaMocy a cycki już pokazałaś na hardzie czy jeszcze nie?

yogi

2016-04-27, 22:42
@ cibi

Rozj***les system :spoko:
Mi zdarzyło się nie znaleźć auta...
ale tylko na parkingu Zielone Arkady w Bydgoszczy :-)

loveandpeace

2016-04-27, 22:55
Ja raz na piętrowym parkingu pomyliłem piętra, ale dowiedziałem się o tym dopiero kilka minut później gdy nie udało mi się otworzyć samochodu bliźniaczo podobnego do mojego.

spiepszaj_dzbanie

2016-04-27, 23:07
Moja sąsiadka kiedyś zadzwoniła na pały bo okradli jej auto z fantów i zepsuli zamek, bo kluczyk nie pasuje.
Okazało się, że to był ten sam model, w tym samym kolorze. Jej auto stało 10m dalej.

Toolpa

2016-04-27, 23:40
Ja się kiedyś tak wysrałem

SzaraStronaMocy

2016-04-28, 00:55
@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...

reset

2016-04-28, 08:33
Bo wsiadał ze złej strony

GlassEdi

2016-04-28, 11:22
tak ciężko spojrzeć na tablice rejestracyjną?

pylaochos

2016-04-28, 13:03
SzaraStronaMocy napisał/a:

@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...



Obok takiej bystrości i elokwencji nie da się spokojnie przejść O_o

t1ger_delta

2016-04-28, 13:09
SzaraStronaMocy napisał/a:

@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...



Ta, ten prawdziwy sadol to wg. ciebie co? Kółko waginalne feminazistek? Prawdziwy hard w lustrze co rano widzisz pewnie ;)

Gruszek83

2016-04-30, 10:39
mój ziomek ostatnio mi przez telefon opowiadał jak pili w aucie późnym wieczorem browary i tak sie j***niutki naj***ł że poszedł sie odlać po czym wracał i wpakował sie do innego auta...
Jak to możliwe? Okazało się że poj***ł samochody i akurat pech chciał że właściciel auta poprostu go nie zamknął i ten j***niutki :D wsiadł do niego i zaczął naj***ny sie zastanawiać gdzie wszyscy poszli a oni znowuż patrzyli na niego z auta które stało naprzeciwko pare metrów od niego i zastanawiali sie co on odpie**ala? :D oczywiście w penwym momencie poprostu zjorkali sie że popie**oliło mu sie pod beretem :D i wszyscy mieli beke :D koniec opowieści dziękuje