18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stary człowiek, i może

phrontch • 2020-06-05, 14:38
Akcja chyba w Portugalii




suchysongoful

2020-06-05, 21:24
Ja to bym podciągnął pod próbę zabójstwa dziadkowi serducho od wiadra viagry o mało nie wyskoczy a ten ch*j go znienacka straszy i wk***ia

sonico

2020-06-06, 13:58
banerr napisał/a:

Co za k***a z telefonem. Dziadkowi wzwód wychodzi raz na rok a ten musi wejść i nagrywać.





Kepeszek napisał/a:

pie**olony pedał nagrywa dziadeczków, kto choć raz nie fantazjował o waleniu sie z łanią publicznie niech pierwszy rzuci kamieniem! A poza tym nie r*chali sie na ławce tylko elegancko za siateczką koń był walony. Troche przeginka ale zeby nagrywac od razu? ;/ ;/





tysiącpincet napisał/a:

a co za j***ny społeczniak nagrywający, niech se poużywają starsi gówno to go obchodzi
ale mnie j***ny wk***ił cwe* nagrywający



Wiecie co odroznia nas od zwierzat? Umiejetnosc zapanowania nad instynktami. Kiedy murzyny tak sie zachowuja w parku to chcecie ich linczować. j***ne zwierzeta z was.

banerr

2020-06-06, 19:41
@sonico

Pewnie to ty byłeś tą k***ą z telefonem.

Darkwaterfall

2020-06-07, 06:54
banerr napisał/a:

Co za k***a z telefonem. Dziadkowi wzwód wychodzi raz na rok a ten musi wejść i nagrywać.



No niby tak, ale robią to w parku, w miejscu publicznym. Do tego typu czynności lepsze są inne miejsca.

sonico

2020-06-13, 05:57
banerr napisał/a:

@sonico
Pewnie to ty byłeś tą k***ą z telefonem.



k***ą z telefonem była twoja żona ostatnio jak nagrywała obciąganie gały sąsiadowi j***ny imbecylu