18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch czyli "plebs intlektualny "

rusio93 • 2013-01-10, 23:19
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !

anonymousm

2013-01-10, 23:27
Cham, prostak i plebs intelektualny.

rusio93

2013-01-10, 23:28
@up
powiedział cham prostak i plebs intelektualny.

Moreq

2013-01-10, 23:35
Jebią mnie dobre inicjatywy kiboli, który w wolnych chwilach ganiają się z maczetami i grupami atakują pojedyncze jednostki. ch*j Ci w dupę 18 letni autorze tego tematu, że starasz się nas przekonać że ludzie których ideologią jest napie**alanie wrogiej drużyny tylko dlatego że jest wroga, a gdy nie ma pod ręką wrogiej drużyny, to napie**alanie kto się nawinie jest mistyfikacją mediów. Za dużo kiboli skrzywdziło już niewinnych ludzi i za dużo dworców i miast rozj***li by teraz tutaj jeden z nich pie**olił że tak właściwie chodzi im o walkę z głodem w Afryce, a rozpie**alanie infrastruktury miejskiej i czaszek osób postronnych jest tylko formą wyrazu.

Loaloa

2013-01-10, 23:44
No straszne, chłopaki mają problem z mediami. Szkoda, że mają również problem z prawem i powstrzymywaniem się od agresji. Pozytywne inicjatywy kiboli, śmiech mnie ogarnia. Był taki stary dowcip o skinie, który uratował życie staruszce - przestał ją kopać. To bydło oczekuje pochwał za to, że nie udało im się zdemolować całego miasta, tylko kilka ulic i stadion. Polska piłka to takie samo bagno jak polscy kibole - nic tylko zrównać z ziemią i zasiać lucernę.

rusio93

2013-01-10, 23:45
Moreq o nie ! nikogo nie idealizuje !
Zabijanie za barwy jest głupie i bezsensowne i przede wszystkim niemoralne ale przecież nic co by przeczyło temu w tym filmie się nie zawiera.
To po prostu moja odpowiedz na stwierdzenie że Staruch to prostak bez wykształcenia,interpretacje jest już Twoja, a co do Ciebie to masz problem bo szufladkujesz ludzi.
Gro różnych osób chodzi na mecze,dzieciaki i stare chłopy,chuligani i policjanci,zamykanie ich w tej samej kategorii jest złe a to robią media,swoją drogą nie myślę że są zmanipulowane tylko świadome tego co się dobrze sprzedaje i tylko to nam pokazują.
Cóż w tym środowisku częstym są akcje charytatywne i pomoc innym ale nikt tego nie naświetla...
I nie mam 18 lat ;)

Haters gonna hate.

2013-01-10, 23:48
@rusio93
Niedawno 18nastke skończyłeś, małolat a nie dzialacz jestes - zreszta wiesz jak na takich mowią na żylecie.

Stary, to że Hitler dał kiedyś dyche biednemu, nie wybiela tego co robił.

"Problem jest taki że mam 15 lat a własnie widziałem swojego starszego ! :( " No faktycznie, pomyliłem się. 15 letni hools. HAAHAHAh

kierownikmasarni

2013-01-10, 23:51
Wyindywidualizował się z rozentuzjazmowanego tłumu bandy bezmózgowych kiboli.
Tyle.

rusio93

2013-01-10, 23:51
Nie wiem czy wydaje Ci się że reprezentuje poziom 15 latka,cóż był to żart ale skoro wolisz osobiste przytyki to masz problem bo mnie nie znasz i nie jesteś w stanie mnie ocenić,nie wiem jak to się ma do tematu powyżej ale nie będę wchodził w taką dyskusje.
I nigdy się na hoolsa nie kreowałem,jeżdze na mecze bo to lubię,mistyczna grupa hoolsów jest na tyle nieliczna że dośc cięzko chyba kogoś takiego spotkać na tym portalu.

tds1974

2013-01-11, 00:03
ch*j mnie obchodzi jego intelekt. Sprzedawał dragi dzieciakom.

takija

2013-01-11, 00:04
kierownikmasarni napisał/a:

Windywidłalizował się z resentuzjazmowanego tłumu bandy bezmózgowych kiboli.
Tyle.



Nawet tego nie potrafisz poprawnie napisać.......

Wyszło prawie ładnie ;)

303

2013-01-11, 00:05
Staruch może i głupi nie jest, ale ci panowie z ligi ortalionowych dżentelmenów już zdania nie potrafią sklecić a takich kibiców to jest dużo na stadionach, nie licząc poważnych meczów gdzie bilet kosztuje więcej jak 20 zł bo matka więcej nie da

bo yyyy eech... i tydzień siły zbiera po takich przemyśleniach

Stew

2013-01-11, 00:10
Chyba się Wam w dupach poj***ło...

Zadał mu konkretne pytanie odnośnie Bydgoszczy (gdzie "kibice" zawiszy ROZk***ILI swój stadion. Podkreślam: swój, czyli swojej drużyny), a ten pedał z kołnierzykiem postawionym odpowiada: "To pytanie nie do mnie, tylko do sądu lub policji".

Szkoda, że chwilę wcześniej mówił, że robią to dla statystyk. Dyplomatycznie uniknął odpowiedzi, bo przecież jego zdanie w tym temacie jest jasne. Chłopak lubi pozadymiać (a rozj***nie Zawiszy uważa za "kibicowanie").

ch*j mu w dupę i wszystkim którzy go popierają.

ocjokrakow

2013-01-11, 00:39
Boi sie tusk kibiców. Stać nas na to, żeby wyjść na ulice, nie straszna nam policja, więzienie itd.. Jak trzeba by wyjść na ulice i walczyć za wolność to my, a Wy kochani hejterzy schowacie dupe w domu i będziecie śledzić wszystko w tv.