18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Start MiG-29

Fu...........er • 2012-11-03, 20:07
0:17 aż sobie pan przykucnął :noga:


Nie wrzucać mi tu w odpowiedzi hamerykańskich samolotów koszących trawę.Ten jest lepszy bo z Polski :chomik:

sz...........an

2012-11-06, 02:51
@up a ja myślę ze on po prostu przykucnął bo się srał ze strachu.

greif

2012-11-06, 07:07
Dałem piwo, dawaj oryginał, bo zj***łeś tą muzyczką wszystko dokumentnie. Jak ci prześlę filmik z moją starą, to możesz sobie nakładać jakieś brzdąkanie, najlepiej orszak niebiański...
Nie rozumiem, jak można...

al...........10

2012-11-06, 09:28
j***ny wyłudzacz piw. ch*j ci w dupę, nie dostaniesz.

mlekozklasa

2012-11-06, 09:48
za muzykę w ryj a nie piwo ! jak można miga zagłuszyć jakimś pop ścierwem :/

Scyther

2012-11-06, 10:54
Teraz Polska.

ściwanek

2012-11-06, 11:32
To nie Mig.. to MIG :krejzi:

rolerek

2012-11-06, 11:58
To nasz "Kościuszkowiec" z Mińska Mazowieckiego, nr taktyczny 56 z symbolem Kosynierów Warszawskich :)



Piękna maszyna !

borisklinga

2012-11-06, 12:37
ReDD1791 napisał/a:

Dla wszystkich którzy myślą że pan przykucnął ze strachu.

Ogólnie każdy musi kucnąć jeżeli będzie przy nim przelatywał jakikolwiek myśliwiec. Chodzi o gorące gazy wylotowe. Jak kogoś jebnie strumień takiego cieplusiego powietrza to pozdrawiam przy rehabilitacji. Jeżeli nie wierzycie spójrzcie na filmiki z lotniskowców i zwróćcie uwagę na panów kierujących ruchem jak ładnie kucają jak samolot obok nich przelatuje/przejeżdża.




Co za bzdury,

na lotniskowcach chodzą na kuckach bo:

-może ich zassac do silnika
-może ich wydmuchnąc za burte

Koleś sie poprostu posrał i wcalu mu się nie dziwne, sam bym srał jakbym widział saolot z tak mala predkoscia z takim przechylem tuz nad ziemią

Fu...........er

2012-11-06, 13:29
Mam szczere chęci wgrania filmu w oryginale w celu uciszenia szczekających dzieciaków które nigdy nie słyszały dźwięku silników samolotu, ale mam problem. Przyznaję się że jestem tu świeżak. Może ktoś podpowiedzieć? Próbowałem go wrzucić w komentarzach, film się wgrywa z dysku lapka, ale później go nie ma. Czy administracja bardzo się wkurzy jak oryginał wrzucę do poczekalni i podlinkuję tu w komentarzu?

NcLR

2012-11-06, 13:36
Ale dymi jak rasowy diesel jeżdżący na oleju z frytek:D

xts

2012-11-06, 13:48
Jefrjeitor napisał/a:

Mam szczere chęci wgrania filmu w oryginale w celu uciszenia szczekających dzieciaków które nigdy nie słyszały dźwięku silników samolotu, ale mam problem. Przyznaję się że jestem tu świeżak. Może ktoś podpowiedzieć? Próbowałem go wrzucić w komentarzach, film się wgrywa z dysku lapka, ale później go nie ma. Czy administracja bardzo się wkurzy jak oryginał wrzucę do poczekalni i podlinkuję tu w komentarzu?



słyszeli i doceniają jego piękno

Mikoyan-Gurevich

2012-11-06, 13:54
rolerek napisał/a:

To nasz "Kościuszkowiec" z Mińska Mazowieckiego, nr taktyczny 56 z symbolem Kosynierów Warszawskich :)



Po części masz rację, to jest "Kościuszkowiec" ale nie '56' tylko wersja UB z nr. bocznym '15'. Po czym poznałem ? Rzuciło mi się w oczy rozkładane lusterko, mniej więcej po środku owiewki (nad miejscem instruktora) wersja jednomiejscowa tego nie posiada. Porównałem dodatkowo rozkład plam kamuflażu i właśnie '15' taki posiada.



Ale zgodzę się, piękna maszyna ;-)

Mathek

2012-11-06, 13:56
k***a jak ta chmura zaszła to myślałem że statek matka będzie lądować. :O

rolerek

2012-11-06, 13:59
Mikoyan-Gurevich napisał/a:



Po części masz rację, to jest "Kościuszkowiec" ale nie '56' tylko wersja UB z nr. bocznym '15'. Po czym poznałem ? Rzuciło mi się w oczy rozkładane lusterko, mniej więcej po środku owiewki (nad miejscem instruktora)



Wprawne oko... ;]

seebek101

2012-11-20, 23:02
Muzyka fajna, a te maszyny codziennie latają nad moim domem 8-)