18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starożytna Sparta - Polimat dla MTB

siwers3 • 2013-02-14, 18:04
Uprzejmy młody człowiek z Polimaty.tv(potocznie określany jako młody Bogusław Wołoszański) uczynił kanał Matura to Bzdura ciekawszym. Prezentując na nim kilka ciekawostek historycznych o starożytnej Sparcie.

Zapewne co niektórzy od razu na języku mogą mieć to zdanie:


Jednak polecam zapoznać z Materiałem Radka bo "młody dobrze gada".

pakicito

2013-02-14, 18:20
u nas obywatel jest ćwiczony na wyborcę tego, kto go okradnie

Preeezes

2013-02-14, 18:21
Przyjemnie się słucha tego chłopa

pacyfista

2013-02-14, 18:40
Masz piwo na zachętę, bo prawie nie dowiedziałem się niczego nowego, ale może kiedyś wygrzebiesz coś lepszego.

kroplowa

2013-02-14, 22:54
O, to teraz mają nowego prezentera?

sedes001

2013-02-15, 00:28
Z niego taki Wołoszański jak z Grodzkiego kobieta.

Irenvelle

2013-02-15, 00:35
Te tarazniejsze studenciki z YT wygladaja jak wygolone c**y.Z faceta zostal w nim pewnie tylko ku*as.

sz...........an

2013-02-15, 00:42
Iren... jak Cie nie lubie za bany na TS tak tutaj ci przyznam racje

Ge...........lo

2013-02-15, 00:55
Ja pie**olę jak na siłę próbuję być inteligentny... Niby złoży łapki i intonuje jak ksiądz na kacu a zaraz myśli że to doda mu posłuchu. O spartańskich warunkach wie tyle co przeczytał i jago osiągnięcie to umówienie się do kosmetyczki, hipster co się lansuje jak szczur na otwarciu kanału.

pacyfista

2013-02-15, 01:31
Coś mi się wydaje, że hejtujące go osoby pałają taką awersją do niego, bo czują się przy nim głupie. Zawsze tak było, że Ci inteligentniejsi mieli mniej testosteronu, wątlejszą budowę, a prymitywy ich nienawidziły, bo byli wkurzeni, że ktoś słabszy od nich fizycznie jest jednocześnie bardziej ceniony, bo jest inteligentniejszy :)


Komandzio

2013-02-15, 01:50
Aż mnie ochote zebrała żeby Testosteron obejrzeć :D Piwko !

Morghar

2013-02-15, 02:22
Ja pie**ole, no i znowu barany się pokazują w komentarzach. Gość stworzył kanał na yt na którym mówi o całkiem ciekawych rzeczach, nikomu krzywdy nie robi, nie pie**oli głupot, wygląda całkowicie przeciętnie, a i tak jakieś pajace się przypie**olą, ze się ogolił i nażelował włoski to od razu "p*zda" i "pseudointeligent"....

Cytat:

O spartańskich warunkach wie tyle co przeczytał i jago osiągnięcie to umówienie się do kosmetyczki, hipster co się lansuje jak szczur na otwarciu kanału.

Odezwał się wielki wojownik króla Leonidasa co to całe życie w kazamatach :idzwch*j:

Roczu

2013-02-15, 02:35
polecam zobaczyć cały kanał polimaty
świetne !

CookieMonssster

2013-02-15, 03:38
Lubię tego gościa za profesjonalizm. Zawsze porządnie obrany, mówi wyraźnie i nagrywa w porządnej jakości, a nie z kamery z ręki w samochodzie itp jak talibskie turbany w Afgańskich jaskiniach.....