18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starość nie radość...

~DMT • 2018-12-23, 20:32
Już nie ten refleks...


flaszka

2018-12-23, 21:09
you shall not pass!

facet85

2018-12-23, 21:33
to był ewidentnie koniec służby w Matrixie ! :)

Starsi [ chyba rodzicie ], zostali delikatnie odseparowani w bok na 2-3 metry od ich młodego mężczyzny w kwiecie wieku z dzieckiem na bok tak by dobrym zasobnikom energii nic się nie stało. Stary z laską nawet złapał na chwilę chyba jakiś błąd i wręcz stanął w miejscu z oczekiwaniem na jebnięcie.


k***a, będzie śmiesznie obudzić się koło robota po śmierci, który cię jeszcze raz zabije.

Salieri16000

2018-12-23, 21:50
Eksperyment udał się połowicznie, gdyż uczestnicy nie poznają wyników prac badawczych, nie mniej jednak siła Zen, czyli uniwersalna siła spokoju, w pełni zadziałała...

chlusniembousniem

2018-12-24, 10:43
Ukrócił jego cierpienia. Dobrze, że w dziecko nie trafił.

mateuszsadoltzr

2018-12-25, 23:54
Refleks chudego byka trzeba mieć a nie jakiegoś spaślaka

a tak na serio miałem podobną sytuacje z 10 lat temu byłem jeszcze 10 letnim gnojakiem,matka poszła do sklepu po jakieś pierdoły a ja zostałem w samochodzie. Siedziałem na miejscu pasażera z przodu i słuchałem radia.Auto było zaparkowane na chodniku przy drodze i nagle z naprzeciwka nadjeżdża bus i zaczyna zjezdzac na pas na którym zaparkowana jest fura ze mną w środku. Mnie dosłownie zmroziło, nie mogłem sie ruszyć,zamiast uciekac z auta to ja siedziałem jak p*zda zblokowany, ale typek w ostatniej chwilii odbił i nic sie nie stało,musiał zmieniac stacje w radio albo coś w ten desen ale byłem mocno zesrany wtedy