18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staremu to chyba staje...

Halman • 2020-11-25, 12:23

od bicia pasiorem dorastającej córki...


hipitutu

2020-11-25, 18:04
Najpierw jej wpie**oli a wieczorkiem zerżnie jej obie dziury. Ot taka religia kozojebców

AdamBrown

2020-11-25, 18:32
Nie wiem wtrzepał jej jakimś pasem, ale jej raczej nie zabił ani nie uszkodził, też nie wiecie co narozrabiała, więc tródno orzec czy to kara łagodna czy nie.
Jedno jest pewne juz więcej tak nie zrobi, albo zastanowi sie 10 razy.
Z tego co się zorientowałem, to bicie kobiet na tym forum spotyka sie często ze zrozumieniem.
Ciekawe czemyu tym razem akurat nie?

plastic

2020-11-25, 18:41
AdamBrown napisał/a:

Nie wiem wtrzepał jej jakimś pasem, ale jej raczej nie zabił ani nie uszkodził, też nie wiecie co narozrabiała, więc tródno orzec czy to kara łagodna czy nie.
Jedno jest pewne juz więcej tak nie zrobi, albo zastanowi sie 10 razy.
Z tego co się zorientowałem, to bicie kobiet na tym forum spotyka sie często ze zrozumieniem.
Ciekawe czemyu tym razem akurat nie?



no k***a tu akurat nie, bo nie widać ZADNEGO KONTEKSTU poza obrazem przemocy stosowanej. na czym ktokolwiek miałby tu zbudować wrażenie, że bicie jest słuszne?

uFo125

2020-11-25, 19:18
kolosasz napisał/a:

Katolickie wychowanie. Kto będąc polakiem-katolikiem nie uderzył swojej kobity niech uderzy ją jeszcze raz



El cebula się odezwał. Europejska gnida żrąca co Niemcowi ze stołu spadnie i tak jeszcze będzie musiał poczekać bo pies
Właściciela ma pierwszeństwo

Marcin360360

2020-11-25, 20:55
Juli marzą o takim ojcu a nie o Polaku.

Kaczy164

2020-11-25, 21:04
Powiesić sk***ysyna na tej lince

Haku

2020-11-25, 21:16
UkrytaPodNickiem napisał/a:

a później zdziwienie że na stare lata żadne z dzieci nie traktuje takiej k***y jak człowieka, i nie pamięta o istnieniu takiego rodzica



Skoro bije, znaczy ma powód ;)

A jak się filmik nie podoba, to przenieś się na kwejka

piter52

2020-11-25, 22:25
A wiadomo za co???
A na nagraniu w każdej chwili można powiedzieć ,,nie bij mnie".

Seksiaczek

2020-11-26, 01:56
pie**olicie. Może małolata chciała wstąpić do gangu, albo zaczęła się k***ić? Przypominam wam, że w tych zapomnianych przez boga rejonach świata wszystko jest możliwe. Ojciec może uratował ją przed występem na hardzie z maczetą w mordzie

Lutek102

2021-10-21, 00:08
Ja bym tylko zadał 1 pytanie zanim typa ukamienujemy... Za co ją lał ? ( bo strzelam w ciemno, że to jego córka ) Bo jeśli jest po prostu j***nym sadystą ( w tym złym znaczeniu ;) ) co się nad dziećmi znęca to ukamienować ... Ale jeśli przyłapał nastoletnią córkę na ssaniu pały jakiemuś brudasowi albo coś w tym stylu to nie ma tematu.....