18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare, głupie nietolerancyjne szkoty...

Halman • 2022-04-10, 22:05

niewybrednie naśmiewają się z jakże postępowego BLMLGBT...

BellaGrubaDupa

2022-04-11, 05:02
Eh jakie to były fajne czasy gdy byłam młodsza a pedalstwo siedziało jeszcze zamknięte w tej przysłowiowej szafie i to na cztery spusty.. kiedyś gej to miał jakiś poziom i się nie wychylał ze swoimi zboczeniami a teraz ? Dali palca to uje*ali całą rękę razem z dupą.

marmar

2022-04-11, 06:37
no który ma taką łydę, co?

Bladow

2022-04-11, 11:56
Wystarczy się przejść po Edynburgu, po Princes Street. Jak uda Ci się przejść bez takiego widoku, to gratulacja.

RaffAye

2022-04-11, 12:34
Bladow napisał/a:

Wystarczy się przejść po Edynburgu, po Princes Street. Jak uda Ci się przejść bez takiego widoku, to gratulacja.



No ja akurat z racji wykonywanego zawodu bywam w centrum Edynburga niemal codziennie i rzadko takich cudaków widzę. Prędzej na weekend wieczorami przy StJames lub podczas sierpniowego festiwalu. No ale fakt faktem Szkocja to raj dla LGBQIT. Szkoci ogólnie na wiele kwestii maja wyj***ne, prędzej wyśmieją niż taki zarobi od kogoś w cymbal

maxkulczyk napisał/a:

Szkoci są zajebiści, chyba najlepsi z całego UK.



Zgadzam się. Za ch*ja nie chciałbym mieszkać w syfiastej Anglii z całym tym ciapatkowem i nadętymi angielskimi zjebami . W Szkocji raczej dobrze sie żyje, kraj ma swoje problemy, plusy i minusy ale jak jesteś ogarnięty to ciekawe miejsce do życia

ellsworth

2022-04-11, 19:57
Ale ma łydy! Ma się czym pochwalić.

roy1

2022-04-12, 19:05
Gwint w dupie zerwany