18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare dobre polskie kino

nowynick • 2018-06-05, 12:48
Jak za starych dobrych lat kiedy się nie ma dobrego scenariusza, budżetu, kostiumów, aktorów i jakiegokolwiek pomysłu polskie kino ratują w klasyczny sposób ;-)

nowynick

2018-06-06, 08:29
edek.bajzel napisał/a:

to kiedy leci ten serial


PIS szuka tylko złodziei i przekrętasów, masz jakiś problem, albo coś wiesz na temat owsiaka, bo widzę ,,dziwną ,,troskę


chyba mózg ci czerwoni wyprali, że takie bzdury piszesz,
hasło ,,Bóg , Honor, Ojczyzna,, ,
a teraz dopasuj nieuku partie ,
ciapaki, lewaki, pedały
1-PIS
2-PO



socjalizm, nepotyzm, kolesiostwo

dopasuj partię
1-PiS
2-PZPR

Gymnorhinus

2018-06-06, 10:54
W tym kraju póki co nie ma żadnej porządnej partii, ja bym wybrał korwina, albo by coś zrobił na lepsze, albo by wszystko jebło raz a porządnie. Bo to co teraz się dzieje to k***a jednocześnie śmieszne, żałosne i obrzydliwe.

billythepuppet

2018-06-09, 19:09
nowynick napisał/a:

Jak za starych dobrych lat kiedy się nie ma dobrego scenariusza, budżetu, kostiumów, aktorów i jakiegokolwiek pomysłu polskie kino ratują w klasyczny sposób ;-)



Akurat jeżeli chodzi o stroje to wiem więc się wypowiem. Część ubrań brana do serialu pochodzi z firmy która specjalizuje się w wytwarzaniu wiernych replik historycznych, aczkolwiek reżyser na planie stwierdza że wygląda to zbyt biednie i dodaje różnych świecących gówien przez co postacie w ogóle nie oddają charakteru tamtych czasów. Co do budżetu, mają go i jest spory jak na polskie realia, nie interesuje ich marża narzucana na stroje/meble i inne przedmioty (jeśli chodzi o repliki strojów). Czekam na szczekanie psów które w ogóle nie orientują się w temacie. Dziękuję, dobranoc.