18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stare dobre czasy

lordmomo • 2021-09-21, 20:46
hitler na ten widok by się w grobie przewracał :-)


Mzimu

2021-09-21, 22:33
bodzio9391 napisał/a:

dobre w 1943 w Całej Polsce nie było wojny pozdrawiamy zakopane mój dziadek latał z SS do kościoła w niedziele i zawsze powtarzał że trzeba było robić jak francuzy dogadać się było by 50 procent mniej strat



Ruscy się dogadali , miliony ofiar. Włosi sie dogadali, miliony ofiar. Francuzi się dogadali, kraj zrównany z ziemią. Łudzisz się i tyle.

budgie73

2021-09-21, 22:37
Podobno Hitlerowi też doradzali by gestapo miało tęczowe mundury ale kręcił nosem.

grudzin7

2021-09-21, 23:06
bodzio9391 napisał/a:

dobre w 1943 w Całej Polsce nie było wojny pozdrawiamy zakopane mój dziadek latał z SS do kościoła w niedziele i zawsze powtarzał że trzeba było robić jak francuzy dogadać się było by 50 procent mniej strat



Chyba ci dziadek zapomniał wspomnieć ilu kumpli podkablował na tych spacerkach do kościoła...

jomjest

2021-09-22, 00:02
nowynick napisał/a:

to że górale pierwsi do kolaboracji byli to nie musisz przypominać a tymbardziej się chwalić na forum dziadkiem zdrajcą...



Pracuje z góralami. k***y i zawistne złodzieje. Zresztą każdy wie jak wygląda Zakopane i Beskid śląski.

Tuco

2021-09-22, 00:27
Cały ten kontrast jest o kant dupy. Za obydwoma epizodami stoją ci sami ludzie, a masom naiwnych robi się wodę z mózgów, by łatwiej kreować rzeczywistość. Nadal wierzycie, że Hitler stworzył imperium z własnej inicjatywy, tak samo jak pederaści... Ordo ab chao.

TheAndyboy888

2021-09-22, 00:38
Mzimu napisał/a:

Ruscy się dogadali , miliony ofiar. Włosi sie dogadali, miliony ofiar. Francuzi się dogadali, kraj zrównany z ziemią. Łudzisz się i tyle.



Z tymi Ruskimi to taki paradoks, że Stalin więcej ruskich do piachu posłał niż Hitler

Geigi

2021-09-22, 00:51
nowynick napisał/a:

w tych starych dobrych czasach twoich starych właśnie wieźli by na zagazowanie, a ty siedziałbyś o zmroku pod pierzyną nie posiadając opału ani zapasów jedzenia uświadamiając sobie, że za chwilę koniec września i dopiero będzie przej***ne. Żałuję, że nie jestem w stanie spełnić twojej prośby i na godzinkę przenieść cię do 1943...



Moja prababcia ponoć jak była mała dostawała srogi wpie**ol od chłopaka matki - niemca, a to dlatego że nie chciała chodzić do niemieckojęzycznego kościoła a polskiego. Będąc młodą 8 czy iluśletnią gówniarą potrafiła się sprzeciwić szwabowi. Taka tam historia

Filemon

2021-09-22, 08:52
kolejny homofom, ktory nic o historii nie wie...

Mzimu

2021-09-22, 12:03
TheAndyboy888 napisał/a:

Z tymi Ruskimi to taki paradoks, że Stalin więcej ruskich do piachu posłał niż Hitler



Mógł ich nie wspierać swoimi surowcami, to by do ruskich niemcy wcale nie doszli. Po prostu dał się wyr*chać, a potem panika, że mu po ropę idą.

bastolinii

2021-09-22, 20:38
bodzio9391 napisał/a:

dobre w 1943 w Całej Polsce nie było wojny pozdrawiamy zakopane mój dziadek latał z SS do kościoła w niedziele i zawsze powtarzał że trzeba było robić jak francuzy dogadać się było by 50 procent mniej strat



Mam nadzielę że twój dziadek smaży się w piekle,a Ty ch*jku mały trafisz do niego. HAAAATFUUUU ci w ryj

suyek

2021-09-22, 22:53
bodzio9391Wczoraj 21:09
3
dobre w 1943 w Całej Polsce nie było wojny pozdrawiamy zakopane ;-) mój dziadek latał z SS do kościoła w niedziele i zawsze powtarzał że trzeba było robić jak francuzy dogadać się było by 50 procent mniej strat..... Jebac twojego dziadka kolaboranta i ciebie k***o za to że się szczycisz tym obym cię pijany kiedyś spotkał naj***ł i okradł śmieciu