18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare dobre czasy...

mordas.x • 2012-11-21, 19:32
aż łza się w oku kęci. Stary poczciwy szarak i pełne klimatu gry ;-)

BuCy

2012-11-22, 01:37
Z takim gównem to wypad na kwejka

capoeiramen

2012-11-22, 01:56
Velture napisał/a:

Co to za pedalska gra i z którego roku bo jakoś na 'starą' mi nie wygląda. Chyba ,że dla ciebie stara znaczy sprzed 10 lat.

Stare gry to masz na amige, comodore. Ewentualnie NES (w polsce podróbka NES'a czyli pegasus dla ludzi ,których nie było stać na nintendo)



al...........10

2012-11-22, 01:56
Jestem zakochany w FF8, siódemki nigdy nie przeszedłem, ale znajdę dla niej szacunek i piwo.

herbatkowy

2012-11-22, 02:24
Klimat klimat... ten "klimat" to poprostu sentyment. Tak samo jak Diablo 2, nie ma przeciez w tej grze ani piorunujacej muzyki, jest bardzo dobra, nie ma piorunujacej grafiki, jest wystarczajaca, nie ma powalajacej fabuly, jest porzadna a mimo to w calosci gra JEST piorunujaca. Znam ta gre i kazdy jej zakatek na pamiec a mimo to czesto do niej wracam, bo mam poprostu do niej sentyment i ja lubie.

Darkstep

2012-11-22, 02:37
Za finala zawsze browar, a hejterzy wychowani na hajdefiniszyn niech zamkną p*zde

VII rulez choć osobiście wolałem FF 4. 5 i 9 ;)

Ratilt

2012-11-22, 02:46
EudezetReprezent napisał/a:

Velture ty pedalska to moze byc twoja natura cieciu,a za final fantasy zawsze browarek



Za Final Fantasy zawsze fallus w odbyt. Pedalska gra z pedalskimi postaciami które uwielbiają ogromne mieczyki i inne gówna.

Stare gry to np:
Tyrian 2000
MDK
Dukem Nukem 3D
Blood
Civilization 2
Heroes 1 i 2
Hexen
Knights and Merchants
Settlers 2
Need for speed 1, 2
Tomb Raider
Carmageddon
Abe oddysee
Warcraft 1
A jeśli mówimy o RPGach to
Icewind Dale
Baldurs Gate
Planescape Torment
Diablo
TES Daggerfall

Ale nie k***a jakieś pedalskie FF

konował

2012-11-22, 06:48
Już wiem z skąd się wzieło ze_mako w CS Source.

Brokol

2012-11-22, 07:57
Ja powiem tyle - DUNE 2 ehhhhhhhh

DarthV

2012-11-22, 10:46
Szacuneczek dla FF VII ale ja osobiście wolę to (grywam do dzisiaj):

jsx90

2012-11-22, 12:30
Ratilt napisał/a:


A jeśli mówimy o RPGach to
Icewind Dale
Baldurs Gate
Planescape Torment
Diablo
TES Daggerfall

Ale nie k***a jakieś pedalskie FF



Wreszcie ktoś z dobrym gustem. Izometryczne RPGi Black Isle to klasa sama w sobie. Nie ma lepszej histori opowiedzianej przez medium gry komputerowej niż Torment, nie ma bardziej epickiej sagi niż Baldur's Gate. A i w Diablo napie**alało się do bladego świtu. "Jeszcze tylko jeden poziom..." a na dworze już jasno i trzeba do szkoly... Piękne czasy i niesamowite gry.

Azazel91

2012-11-22, 15:13
Za co hejty do 15-letniej gry o takiej epickości? Dlaczego niby FF jest pedalskie? Genialny storyline, świetny gameplay, system ETL-HTM (easy-to-learn hard-to-master), Zabawa na ogromną ilość godzin no i przepiękny soundtrack.

Mr Dan

2012-11-22, 20:24
Jest pedalskie, bo z Japonii, a dla 90% polaków Japonia, to kraj, gdzie r*chają ośmiornice, trzepią przed kreskówką i wpie**alają ryż.


A co do FF, to zajebista gierka z dobra fabułą, a nie jakieś tam gówno, co było wymienione kilka postów temu.

Murekkk

2013-12-12, 23:46
Ale mi k***a przypomnieliście o MDK2, ja pie**ole wiem co będę robił w najbliższym wolnym czasie.