18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starcie kibiców po derbowym meczu

lightban • 2023-02-16, 16:57
Zdarzenie miało miejsce 6 listopada 2022 w miejscowości Mirocin (pow. Przeworski), po meczu derbowym pomiędzy LKS START MIROCIN i RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, kibice oraz kilku zawodników startu Mirocin postanowili ukarać na własną rękę kilku kibiców z Rozborza, którzy podczas meczu skandowali w ich stronę wyzwiska.

Mecz się zakończył, większość ludzi którzy oglądali spotkanie zdążyło się rozejść, zostało kilku kibiców z Rozborza i Mirocina, zawodnicy startu wybiegli z szatni razem z kibicami na boisko nawołując wszystkich do tego, aby pobić tych parę osób z Rozborza które nie zdążyły odjechać. Na nasze nieszczęście nikomu nic poważnego się nie stało, bo ofiary nie odpowiedziały na atak agresją.
Ale zawsze jest dobrze pośmiać się z bydła.

Jeśli kojarzycie transparent 8:2 tego się nie zapomina, śmiała się z was cała gmina, to właśnie z meczu derbowym pomiędzy tymi drużynami


psotna_cipka

2023-02-16, 20:41
woytasw napisał/a:

I tyle



O to to, a kibole i pseudokibice to pedały, transy i kloaka i odbyt

Robajson

2023-02-16, 21:20
Zawsze wiedziałem, że na podkarpaciu są sami debile.Mam tam rodzinę więc wiem co mówię.Tylko Ci co stamtąd wyjechali są normalni.Reszta to pustostany mózgowe :D

go...........de

2023-02-16, 22:03
to ja mam lepsze bojki zuli pod sklepem u siebie na wsi :v

CrystalFairy

2023-02-16, 22:13


Ze, k***a, kim? Czy to są kluby finansowane przez zakłady przetwórstwa rybnego, powstałe w popegeerowskiej zabudowie za sprawą powstania strefy ekonomicznej na Podkarpaciu?

PionQUu

2023-02-16, 22:37
Oj wspaniała wiocha, piwko na tym boisku świetnie smakuje.

dominik666

2023-02-16, 23:44
Klub p*zdochlewice Polne kontra klub p*zdochlewice Leśne z 29 ligi i "chuligani" k***a z tego nawet nie mam serca beki cisnąć XD

Saika

2023-02-17, 00:08
1) Nic wielkiego się nie dzieje
2) Krzyki i piski jak na filmikach z USA / Afryki. Znaczy że tracimy kulturę w kraju.
3) Człowiek który bije drugiego bo jego drużyna wygrała czy przegrała jest na poziomie ameby i gówna umysłowego. I żadne tłumaczenia czy wyzwiska nie pomogą zmienić owego statusu. Chyba że jest wojna i napie**alamy się wszyscy jak popadnie i kto może czy nie może.
4) Słabe, biegnie grupa golasów z wyzwiskami
5) Słabe bo swojskie Polskie, nie ma maczet, nikt nie ma AK-47 czy innego gnata, nikt nikogo nie dekapituje, nikt nie zginął, bo to "zacofana Polska, Średniowiecze itp." *Tak, sarkazm.
6) Zainteresowania są różne, jeden jara się piłką inny fizyką kwantową a jeszcze inny hodowlą jedwabników i ch*j komukolwiek do tego tak długo jak nie zaczyna odpie**alać.
7) Piłka nożna jest jak każdy inny sport, tylko jedne są doceniane a inne nie.
8) Ps. Wk***ia fakt że nasza Polska mistrzyni j***nego Świata w łyżwiarstwie figurowym dostała jako nagrodę rajstopy i coś tam jeszcze. Mistrzyni k***a, Świata. Gdzie banda dekli niczym z drewna dostaje grube miliony często nie wychodząc z grupy.
9) Mamy w ch*j znamienitych sportowców, media milczą, cisza w eterze, brak środków i zainteresowania. Często zawodnicy klasy Światowej od nas muszą wszystko opłacać ze swojej kieszeni, gdzie sam ZUS wydał ponad 1.9 MLD PLN dla swoich pracowników którzy w realnym stopniu generują całe k***a nic w skali dóbr czy też pożytku publicznego.
10) No i cześć


ramzes213

2023-02-17, 00:34
Ha ha i te chłopcy stojące jak widły w gnoju za kamera powiadają eh ja tam idę co za czasy ha ha jedno dobre iż w moich pięknych i złych chwilach nikt ale to nikt nie posiadał telefonu z funkcją kamerowania ani zwykłej kamery he

nyypl

2023-02-17, 00:38
ale heca, opis wydaje się bardziej spektakularny niż nagranie z piskami w tle

Preyman

2023-02-17, 04:44
Z takiej okazji to i ksiądz na kazaniu coś powie

Krzyszof.K

2023-02-17, 06:10
Musiałem wygooglowac te nazwy, bo myślałem że robisz sobie jaja.

Cipczan

2023-02-17, 06:39
Coraz więcej murzynów na Podkarpaciu.

smc

2023-02-17, 08:47
Kto nie lubi się czssem ponapie**alać, to bije potem żonę lyb dzieci w fomu


Albo jest ciotą bez testosteronu..

leonfun

2023-02-17, 10:15
ooooo Tajojki się pobiły :P