18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara znowu zupę przesoliła

suborg • 2022-07-24, 11:38
Ona chyba to lubi

dOpieca

2022-07-24, 16:26
Murgrabia napisał/a:

Z telegrama nie wiem jak wrzutki robić.
Łap dwie fotki,. Obwiesili bydle jak pawiana, nauczyli kultury. Na koniec wywieźli na morze i zostawili na beczce.



Na tej beczce powinien zostac z połamanymi rekoma.

Dzisiaj

2022-07-24, 16:27
ukrainska codziennosc i kult bandery - wszystko jasne. Za mlodu czerwona kalina a na starosc napie**ala babcie

Kutasiarz

2022-07-24, 16:37
Murgrabia napisał/a:

Z telegrama nie wiem jak wrzutki robić.
Łap dwie fotki,. Obwiesili bydle jak pawiana, nauczyli kultury. Na koniec wywieźli na morze i zostawili na beczce.


Ale tam na fotkach widać, że jeszcze jakąś czerwoną dzidę wbili mu w plecy.

Yatusza

2022-07-24, 17:26
VeIture napisał/a:

ch*j tam wie o co poszło. Z wyglądu ta baba ryj ma jak rasowy pijak więc może i powód jest ale pomyślcie sobie, że to na filmie i tak ma większe IQ od tego robactwa co na froncie ukrów chce wyrżnąć a potem i nas.



A to rozumiem że rasowego pijaka babę to już można kopać i napie**alać? Weź idź pobiegać,przewietrzyć głowę trochę :D

Zasysacz

2022-07-24, 18:22
A to patus bardzo nieładnie ale jak widać nagrodę juz dostał :)

el...........ss

2022-07-24, 19:12
tak oto wygląda proste życie na rosyjskich prowincjach, tacy ludzie idą na wojnę zwalczać rozwój

Marcin360360

2022-07-24, 20:18
sothis napisał/a:

A skąd wiesz, że poborowi to wszyscy idiota w idiote? Myślisz, że tak łatwo sp***olić przed wcieleniem do woja? Raczej doświadczony w ganianiu się z psami patus ma na to większe szanse niż jakiś, bo ja wiem, student inżynierii.
To, że powinni umrzeć, wcale nie oznacza że my od razu musimy przy tym zacząć myśleć jak idioci sprani propagandą.


Jak naród mądry to zabija dyktatora. Jak naród ruski to jedzie czołgiem do sąsiedniego kraju po pralkę i by zobaczyć jak wygląda toaleta w cywilizowanym świecie.

PabloSkills

2022-07-24, 21:09
To już jest ten moment, że musi jeść przez słomkę? Czy za kilka butów od śmiecia?

Wróciłam

2022-07-24, 21:34
Szczeniaka cyjankiem nakarmić

VeIture napisał/a:

ch*j tam wie o co poszło. Z wyglądu ta baba ryj ma jak rasowy pijak więc może i powód jest ale pomyślcie sobie, że to na filmie i tak ma większe IQ od tego robactwa co na froncie ukrów chce wyrżnąć a potem i nas.



Zamknij tą mordę proukraińska świnio ukier też by Cię zaj***ł jakby przyszedł ty onanisto do komunikatów o wieściach ze wschodu

sothis

2022-07-25, 01:10
Marcin360360 napisał/a:

Jak naród mądry to zabija dyktatora. Jak naród ruski to jedzie czołgiem do sąsiedniego kraju po pralkę i by zobaczyć jak wygląda toaleta w cywilizowanym świecie.



I co, zabiłeś już tego Kaczyńskiego?

CrookerS

2022-07-25, 01:10
slimi napisał/a:

Zeby tego gnoja ktos znalazl, chetnie ogladne filmik z gnojenia tego fleta.



Kolego kij ma na dwa konce, taka patola nie rodzi sie bez powodu, skoro nawet w patoli matula to swietosc

Sugeruje ze stara w amoku alkoholowym wycierala mlodym podloge do 12-stego roku zycia. Kazdy sie kiedys wk***i i role sie odwroca :ok:

Ale fakt. Perwa i mlody powinien miec sagan rozjenany i poskane po ryju :ok:

borsuk18

2022-07-25, 02:17
Jebnięci jesteście czy jak? To ruskie, czyli podludzie. Niech się bawią jak lubią

Xyz1939

2022-07-25, 08:05
VeIture napisał/a:

ch*j tam wie o co poszło. Z wyglądu ta baba ryj ma jak rasowy pijak więc może i powód jest ale pomyślcie sobie, że to na filmie i tak ma większe IQ od tego robactwa co na froncie ukrów chce wyrżnąć a potem i nas.



No faktycznie tez mi powod... zastanow sie co piszesz bo czasem nie idzie czytac Twojego pie**olenia

orion123123

2022-07-25, 08:11
Dziwicie sie? alkocholizm i brak miłości z strony rodziców czy babci albo dziadka.. do tego demoralizacja i wychowanie ulicy.. musi zdobywać szacunek bo tylko to się liczy :D

A tak naprawdę widać ze głąb jakis zdemoralizowany jak gówno po armagedonie..