18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara baba

Pener • 2013-02-06, 04:03
pocałowała autobus

Kupa_w_majtkach

2013-02-06, 07:16
A już się bałem, że naprawdę pocałowała :D

dumad

2013-02-06, 07:48
a ta laska obok
- mamo nie wygłupiaj się to nie Rosja! Wstawaj!

modoc

2013-02-06, 08:24
Głupia stara pipa

advisorry

2013-02-06, 10:13
Pener ładnie śpiewasz. Myślałem że masz bardziej męski głos ;)

Dz...........ak

2013-02-06, 14:33
Piwo za podkład muzyczny. :D

Beria1

2013-02-06, 14:38
Bo taka prawda, stare k***y zawsze wpie**alają ryj tam gdzie nie potrzeba. Najlepsze są te w tramwajach co siedzą na dwóch siedzeniach jednocześnie, albo te co robią zakupy w supermarkecie, biorą koszyk, największy jaki się da i kupują bochenek chleba przy okazji tarasując pół supermarketu przy rozkminianiu który jest świeższy. Za zwrócenie im uwagi chcą dzwonić na Policje. A po wybrykach w przestrzeni publicznej włącza im się noktowizor z okien w ich mieszkaniach.

raper900

2013-02-06, 14:40
k***a, nie wiedziałem, że znam japoński - rozumiem ichtejsze piosenki.

kuropatwa121

2013-02-06, 14:47
Pener daj link do oryginału bo musze kumplowi pokazać bo mu przeglądarka nie wczytuje sadistica.
Tak wiem. nie długa tak jeszcze pociągnie :(

Beria1 napisał/a:

Bo taka prawda, stare k***y zawsze wpie**alają ryj tam gdzie nie potrzeba. Najlepsze są te w tramwajach co siedzą na dwóch siedzeniach jednocześnie, albo te co robią zakupy w supermarkecie, biorą koszyk, największy jaki się da i kupują bochenek chleba przy okazji tarasując pół supermarketu przy rozkminianiu który jest świeższy. Za zwrócenie im uwagi chcą dzwonić na Policje. A po wybrykach w przestrzeni publicznej włącza im się noktowizor z okien w ich mieszkaniach.


W jakim k***a tramwaju masz 2 miejsca obok siebie? Chyba że chodzi ci o te tak spasione że siedzą przy obu ścianach :mrgreen:

advisorry napisał/a:

Pener ładnie śpiewasz. Myślałem że masz bardziej męski głos ;)

a ja k***a myślałem że masz bardziej męski avatar

raper900

2013-02-06, 14:48
@up W takim Poznaniu WSZYSTKIE starsze tramwaje mają 2 miejsca obok siebie oraz WSZYSTKIE niskopodłogowe. Ba, niskopodłogowe mają nawet 4 miejsca obok siebie (skierowane bokiem do kierunku jazdy). Nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz, ale nie mierz wszystkiego swoją miarą.

Beria1

2013-02-06, 14:49
@up: Nie wiem w jakim miescie mieszkasz ale Karol Krawczyk byłby zawiedziony na temat twojej wiedzy o tramwajach. :)

Cy...........rg

2013-02-06, 14:56
kuropatwa121 - we Wrocku są tramwaje z siedzeniami ustawionymi w linii prostej, jedno za drugim, a i tak baby znajdują sposób : na jedno kładą swoją wielką dupę, a na to przed nimi siaty z zakupami czy jakiś szmaciany wózek na kółkach. :) Mi to osobiście nie przeszkadza, młody jestem, nie mam problemów ze staniem. :D

zajete1

2013-02-06, 15:00
pie**olicie bez sensu, była na pasach jak autobus na nie wjeżdżał- miała pierwszeństwo.Jest stara nie widziała go bo myślała,że jak jest już w połowie pasów to autobus sie jej nie wpie**oli przed ryj,patrzysz lewo prawo lewo i idziesz.

kuropatwa121

2013-02-06, 15:04
zajete1 napisał/a:

pie**olicie bez sensu, była na pasach jak autobus na nie wjeżdżał- miała pierwszeństwo.Jest stara nie widziała go bo myślała,że jak jest już w połowie pasów to autobus sie jej nie wpie**oli przed ryj,patrzysz lewo prawo lewo i idziesz.


ona myślała że jak wejdzie na pasy to się k***a czas zatrzyma a jak z nich znowu zejdzie to autobus sobie pojedzie dalej.