18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STAR WARS

szwarc_one • 2024-01-04, 20:13
Czyli sylwester w Berlinie


DmNQ

2024-01-05, 20:28
youzeck1984 napisał/a:

Jesteś zjebem. Idź opie**ol kolbe jakiejś Ministrze



Ty idź opie**ol prezesowi Kaczynskiemu.

gabriel0

2024-01-06, 12:31
youzeck1984 napisał/a:

Jestem zupełnie apolityczny, Ale jak tej rudej k***ie można było znów zaufać. I tym k***a debilom z tej lewicy…o tym pie**olonym eurokołchozie to już nawet nie wspomnę, który de facto rządzi Nami przez tych debili i wprowadza Nam swoją zielono-tęczową rewolucję, która jest sprzeczna z logiką. Ten cały k***a szlam komunistyczny to wyj***ć w powietrze, bo to oni ciągle rządzą. W Polsce nie było żadnej wolności po 89’ tylko zmiana barw tych sk***ysynów…a wybieranie ciągle tych samych świń przy korycie i oczekiwanie innego rezultatu to utopia. Tylko debil może myśleć inaczej… Trochę naokoło, ale niestety, Nasz kraj zmierza w stronę dzikich małp na ulicach, i spalonych samochodów, właśnie przez zj***nych i zmanipulowanych przez tv ściek debili, którzy ciągle k***a nie potrafią wybrać mądrze. Referendum też TVN nakazywało bojkotować, a to był jedyny ratunek. A teraz to czekajmy już sobie, na małpy. I pamiętajcie, że dolny próg liczby małp został określony, ale górny już nie… k***a, ile jeszcze ludzie będą znosić tego gnoju…



Dwa przemyślenia. Przeczytaj dokładnie pytanie i zdefiniuj każde słowo. "Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?"
Co znaczy mniej więcej tyle, że:
-Tylko nielegalnych. Legalni wjadą.
-Tylko bliski wschód i afryka. Reszta droga wolna.
-Przymus przez biurokrację europejską. Kto to jest biurokracja europejska?

Przemyślenie nr 2 - Ktoś tam powiedział słowa typu "człowiekowi który powieży kierowanie sobą w obce ręce w zamian za spokój i stabilizację, nie należy się ani jedno ani 2-gie"

Kirku34

2024-01-07, 01:46
Zbyszek3000 napisał/a:

Tylko PiS
Kto głosował na Tuska to skończony idiota i antypolak



Widzę propaganda weszła cała w dupsko?

dominator76

2024-01-08, 00:23




Spychacz napisał/a:

faktycznie jesteś apolityczny xD jakoś jak te k***y pisowskie handlowały wizami, to ryja nie darłeś



No właśnie o to chodzi poszło nowe pokolenie CO rudego nie znają.
te j***ne pedąay z PISU są takie same Mordy zakłamane jak rudzielec.
Tu murek by mehmed nie wlazł a w Afrika a bazarze wizy puszczali dla muzin za eurasy i dolarsy.
Myse ze Ludzie rudego nauczone na pisowskich błedach władze dopiero nam salto zrobią
Niczym sie te sk***y nie róznia od siebie tylko nazwą.

SlimShady

2024-01-08, 00:36
tars napisał/a:

Do tych narzekających na Tuska. Jak na razie Tusk nikogo nie wpuścił, granicy nie otworzył. Natomiast ekipa słusznie miniona wykazała się dużą przedsiębiorczością w sprzedawaniu wiz, więc to do nich pretensje kierujcie.



Co ty pie**olisz bez narzekania podpisał papiery na relokację imigrantów do Polski. Wyraził na to zgodę ahhh k***a zagotowałem się jak takiej ciemlanej k***ie wytłumaczyć. A tfusek jest k***a za imigrantami czy nie?! k***a mać debilu obudź się!

Mazaczek

2024-01-10, 10:29
Zbyszek3000 napisał/a:

Tylko PiS
Kto głosował na Tuska to skończony idiota i antypolak



Rządy pis:
miało być 3 mln mieszkań, są wille+ dla kolesi,
miało być megalotnisko, po 8 latach nadal jest pastwisko,
miał być przekop dla statków za miliard, jest dla jolek za dwa razy tyle,
przy okazji mieli wykopać 7 ton bursztynu, wykopali 17 kilo,
miało być milion samochodów elektrycznych, jest jedna makieta z dykty,
miała być elektrownia w Ostrołęce, jest wyburzanie tego co budowali przez długie miesiące,
miały być supernowoczesne promy, ktoś wywiózł stępkę na złom i z inwestycji klops,
500+ miało dać wzrost dzietności, jest najniższa od czasów wojny,
węgla miało być na 200 lat, na zimę trzeba było sciągać z Kolumbii na wpół jakiś piach,
miała być CZYSTA POLSKA, jest największe w UE trucie powietrza i śnięte ryby w rzekach,
sądy miały działać sprawniej, nawet krzywousty przyznał że sądy są zaorane,
miał być POLSKI ŁAD, takiego bajzlu nie było od lat,
w jednym DALI RADĘ, w korupcji politycznej wykonali 500% normy!!!

SlimShady

2024-01-10, 17:38
tars napisał/a:

Do tych narzekających na Tuska. Jak na razie Tusk nikogo nie wpuścił, granicy nie otworzył. Natomiast ekipa słusznie miniona wykazała się dużą przedsiębiorczością w sprzedawaniu wiz, więc to do nich pretensje kierujcie.



"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "

— Donald Tusk.

SlimShady

2024-01-11, 13:50
DmNQ napisał/a:

Co podpisał i gdzie ? Wymysły to jest jednak to co wyborcy PiSu potrafią robić.



Nie no skoro tak mówił to nie było tematu. Mówił też 8 lat temu że obniża podatki, a podwyższyli, zapewniał, że nie zajebia kasy z OFE i zaj***li. Ale niektórzy lubią być j***ni ponownie. Ja nie jestem fanem pisu, ale uważam, że tfuska polityka bardzo Polsce szkodzi. 20grudnia w UE osiągnięto porozumienie odnośnie przymusowej relokacji uchodźców, ale media w Polsce równo trąbiły o TVP a nie o decyzjach unijnych. Tusk nie wetowal
https://www.rp.pl/dyplomacja/art39600391-ue-ma-pakt-migracyjny-bedzie-latwiej-odsylac-imigrantow-ale-beda-tez-relokacje

Sandalek

2024-01-12, 15:56
Widze,, ze sadistic to wylegarnia PIS i konfy :D . jak po 8 latach tej komuny mozna dalej popierac tych zlodzieji, to sie w glowie nie miesci. Przeciez oni dzieki waszzemu slepemu poparciu kradli juz bez rekawiczek, po prostu brali.