18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia czym jest faszyzm

defcon1 • 2013-06-29, 19:15
Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia czym jest faszyzm.



EDIT: Jeśli wrzuciłem do złego działu to uprzejmie proszę o przeniesienie.

olsen22

2013-06-29, 20:21
Za Michalkiewicza zawsze zimne piwko.

nockeer

2013-06-29, 20:25
Ma absolutną rację. Za wikipedią:

"Podstawowe cechy i założenia faszyzmu:
- Autokratyzm w stylu wodzowskim;
(...)
- Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracja, komunizm);
- Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego;
- Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm.
(...)"

4 punkty na 6 idealnie określają to co się aktualnie dzieje państwie polskim za sprawą PełO...

Więc wychodzi na to, że prawdziwi faszyści oskarżają innych o faszyzm :amused:

giboN31

2013-06-29, 20:42
Jak można porównywać faszyzm do nazizmu (swastyka) myślałem, że wszyscy rodacy to wiedzą. Ale ta "debata" to kolejny dowód na to, że w telewizji głównym bohaterem jest gówno.
Maść już wtarłem więc nie musicie mi dawać na zapas :)

edit: piwko dla Staśka

Nejm

2013-06-29, 21:22
Tak! Tak! Nawet moj ojciec zaczal krzyczec tak !

SharpSe

2013-06-29, 21:30
To ten idiota juz nie wystepuje w Tv Trwam? Ojciec dyrektor go wykopal a teraz zapraszaja go do PRLTvp? Nastepny kowboj cza cza. Dol i wapno z takimi populistami.

WolfManGoth

2013-06-29, 21:40
gwindak napisał/a:

To ten idiota juz nie wystepuje w Tv Trwam? Ojciec dyrektor go wykopal a teraz zapraszaja go do PRLTvp? Nastepny kowboj cza cza. Dol i wapno z takimi populistami.




xBaker

2013-06-29, 21:49
Cytat:

EDIT: Jeśli wrzuciłem do złego działu to uprzejmie proszę o przeniesienie.


Co to k***a forum onet.pl? Mów normalnie jak człowiek a nie

SharpSe

2013-06-29, 22:23
WolfManGoth napisał/a:



Obrazek



O zdjecie tego co pisal dla Urbana jak jeszcze pan Jerzy byl naczelnym w Polityce. Jak mu jest? Janusz k***a Miekki? Kolezko nie podpuszczam czy jak wy to teraz nazywacie troluje. Szczeniaki.

oju

2013-06-29, 22:24
Michalkiewicz spoko, zdarza mu się od czasu do czasu, powiedzieć dziwnego, ale generalnie i tak lepszy od mainstreamu.

Slawekqs

2013-06-29, 22:56
Nie Walka Klas :) hehe

uzinalldo

2013-06-29, 23:14
Apeluję do Was obywatele, nauczcie się odróżniać faszyzm od nazizmu.

defcon1

2013-06-30, 01:17
gwindak napisał/a:

To ten idiota juz nie wystepuje w Tv Trwam? Ojciec dyrektor go wykopal a teraz zapraszaja go do PRLTvp? Nastepny kowboj cza cza. Dol i wapno z takimi populistami.



Głąbie jeden, przeszedłbym obojętnie obok twojego zj***nego komentarza ale nie mogę. Sprawdź 80% idiotów na których głosujesz, albo przynajmniej głosuje większość zjebów twojego pokroju. Wszyscy działali w PPR albo w PZPR albo co najmniej wspierali władze komunistyczne. Janusz Korwin-Mikke czy Stanisław Michalkiewicz byli jednymi z niewielu dostępnych TERAZ w polityce ludźmi, którzy działali w OPOZYCJI PRL. Wystarczy wikipedia głupku, naprawdę.

WolfManGoth

2013-06-30, 01:42
gwindak,

Za sam język wypowiedzi należy ci się w5 dla odpoczynku :v