18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz

koras1897 • 2013-11-15, 00:08
Wykład pana Michałkiewicza o tym jak funkcjonuje dzisiejsze państwo polskie i dlaczego w taki sposób, omawia w nim bardzo dużo spraw. Dobrze by się stało gdyby każdy Polak zaznajomił się z tym materiałem. Naprawdę warto poświęcić te dwie godziny, bardzo przyjemnie słucha się prawdziwie inteligentnego Polaka.


quartz75

2013-11-15, 00:25
Ty ale jak już chcesz coś takiego wrzucać, to wytnij co lepsze fragmenty, oczywiście nie z kontekstu. Bo tu raczej nikt dwóch godzin nie spędzi na słuchaniu poniekąd przegranego od dawna polityka w stylu Leppera z zapędami do Maciarewicza. Pomijam już fakt, że od tego jest dział polityka.
Tak na marginesie, to MichaLkiewicz czy MichaŁkiewicz w końcu?

aa...........am

2013-11-15, 01:08
@up kto zainteresowany to i nawet dwie godziny obejrzy kto nie niech scrolluje dalej. tu nie ma czego przycinac bo to nie film o gosciu co sie wypie**ala na motorze a jezeli on ma zapedy na macierewicza to w takim razie wiekszosc powaznych tematow jest dla ciebie za trudna i cie przerasta

quartz75

2013-11-15, 01:34
I myślisz, że tym sposobem promujesz ten filmik? No to myśl tak dalej. Mnie nie przerasta, natomiast ubolewam nad fanami takich panów. Którzy k***a nawet nazwiska swojego idola nie potrafią poprawnie wpisać w temacie. Rzekłem i wypie**alać z tym na polityka. A jak tak to ja was tak. Pozdrawiam, powodzenia życzę.

kaktuz

2013-11-15, 05:17
przecież dobrze nazwisko napisał, szukasz ch*ja do dupy bo nie bardzo jest się o co przyczepić taki hejt dla hejtu