18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

stało się żydzi migrują z ewropy

AaronSzechter • 2016-01-17, 19:12
Podczas gdy Europa Zachodnia otwiera się na muzułmańskich imigrantów, coraz więcej Żydów, z obawy przed antysemityzmem, postanawia przenieść się do Izraela.
Według informacji przekazanych przez Agencję Żydowską, w zeszłym roku z Europy Zachodniej wyjechało do Izraela prawie 10 tys. Żydów, a najwięcej z nich - bo aż 8 tys. - opuściło Francję. W listopadzie 2015 roku przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej (IKG) Oskar Deutsch powiedział, że należy ograniczyć przyjmowanie imigrantów do Austrii, gdyż obawia się, że wpłynie to na wzrost antysemickich nastrojów w tym kraju.
Podobny apel wystosowała także Centralna Rada Żydów w Niemczech. Lela Susskind, przewodnicząca jednej z organizacji zwalczających antysemityzm w tym kraju, oświadczył,a że wśród społeczności żydowskiej mieszkającej w Niemczech "wzrasta lęk przed rosnącym antysemityzmem związanym z imigracją uchodźców".
pytanie kogo ściągną żeby pozbyć się kozojebców

Steven

2016-01-18, 18:01
Z Polski też?

qismo1

2016-01-19, 16:27
Wszystko to będzie do czasu. Tak jak było to po I wojnie światowej. Ogólna gorycz Niemców, że przegrali wojnę. Obwiniali o to żydów, kto choć trochę orientuje się o II wojnie światowej ten wie, że Hitler wywołał ją z tego względu aby nie spłacać długów i mieć nowe ziemie pod uprawy dla własnej ludności. Ale do rzeczy, Niemcom prędzej czy później puszczą nerwy i na kanclerza zostanie wybrana osoba na wzór Adolfa(który się obecnie w grobie przewraca na myśl, że Aryjczycy mogą mieszać krew z ciapakami). Na razie nic nie zrobią oprócz tych protestów które organizują od ponad roku. Na razie trzyma ich poprawność polityczna. Jednak w końcu będzie rozpie**ol podobny do tego z II wojny światowej. Historia kołem się toczy.

hardowski

2016-01-19, 23:13
saves napisał/a:

Dziś w nocy wracałem z kumplami pociągiem. Dosiadł się do nas zawodowy żołnierz. Po paru kielichach...



I na tym fragmencie skończyłem czytać twój wywód... Zresztą sam wyjaśniłeś czemu... :roll:

Sfidt

2016-01-19, 23:16
A poźniej walił z wami kolejki konduktor i bił brawo.
Polskie wojsko w połowie zdezerteruje jak się coś zacznie dziać zupełnie jak politycy

SirMajkel

2016-01-19, 23:16
lol jak zwykle buractwo z zaścianka mentalnego znalazło sobie okazję, żeby naubliżać żydom i "lewakom", którzy ośmielą się napisać coś innego niż wyzwiska na tych pierwszych. :P
Cóż takie gamonie też są potrzebne bo to ich zawsze się na front wysyła :)

merh

2016-01-19, 23:16
Fajnie :) żydzi migrują na bliski wschód,sprowadzą tam swoje rządy i wojsko z izraela,przejmą dostep do ropy naftowej zaprowadzajac tam "pokój"(każdemu na ręke,nie?) my sie bedziemy musieli tłuc z ciapatymi,a oni zrobią to co teraz - "sp***alajcie,to nie nasz problem". Jeszcze ktoś myśli,ze merkelowa to tak sama z siebie napiera na ciapatych? to wszystko jest juz dawno nagrane i toczy sie tak jak bylo zaplanowane,a media są jedną z ich broni,dlatego taki wrzask o "polską wolnosc w TV" i nasyłanie jewropejskich komisji na Polskę. Licze na to,ze sie rząd naszego państwa nie ugnie.

saves-zawsze mowiłem że macier to ,ogarniety chłop.Robią z niego debila w tv,a tumany powtarzają naokoło.Nikt nie potrafi jednak jednoznacznie okreslić dlaczego "to idiota",powtarzaja to co w tv usłyszeli. Przestudiowałem jego biografię i na równi z korwinem chcieli zrobić to co niemcy,gdy zmieniali ustrój państwa-żadnych "grubych kresek".Dlatego ich tak gnoją.Czekam na efekt "otwarcia teczek",na ktory on czekał 26 lat.


SexBone

2016-01-20, 00:02
Jajcarz napisał/a:

Szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu.



O Polakach wyjeżdżających za godnym zarobkiem powiesz to samo?

gelluu

2016-01-20, 00:12
Oby tak dalej, niech zbierają się w jednym miejscu to łatwiej będzie wyłapać wszystkich. :snajper2: :hitler:

bravoteampolska

2016-01-20, 00:16
Na czas wojny wyjeżdżają.

Po wojnie wrócą jak ludność będzie zredukowana i słaba wrócą z powrotem zając kamienice i mając zaplecze finansowe ruszyć nowy biznes. Gdzie inni nie będą mogli stanąć na nogi tak nowy biznes założony przez nację żydowską będzie ociekał w zyski

NajlepszyPrezenter

2016-01-20, 00:45
bravoteampolska napisał/a:

Po wojnie wrócą jak ludność będzie zredukowana i słaba wrócą z powrotem zając kamienice



Powiedz mi- zajął ci ktoś kiedyś kamienice?

The_Generat

2016-01-20, 02:21
jak nie dziś samochodami, za dwa lata kominami... jak się odrodzą narodowe postawy w Europie i zrobi się gorąco to nie tylko opaleni po piździe dostaną

jak nie dziś samochodami... za dwa lata kominami, jak się zrobi gorąco w Europie to nie tylko pięknie opaleni dostaną po piździe

KrH

2016-01-20, 07:11
AaronSzechter napisał/a:


pytanie kogo ściągną żeby pozbyć się kozojebców



Polaków. :D

corpo_kills_me

2016-01-20, 11:16
Cytat:

PS. Facet ponad 20 lat w wojsku i twierdzi, że Maciarewicz to najlepszy minister obrony jakiego Polska miała!!! Niepojęte, prawda? Mało tego, cała armia twierdzi dokładnie to samo. A wiecie zaś na kogo najbardziej k***ił? Na specjalistę od ośmiorniczek - Radka. Mówił, iż za jego rządów nastał taki pie**olnik, że Maciarewicz będzie musiał solidne gumiaki założyć, żeby to gówno posprzątać.


W to jestem skłonny uwierzyć mimo kontekstu alkoholowego ;-)
A tak serio to Macierewicz podobno zajebiście inteligentny i elokwentny facet a najważniejsze chce zmian bo widzi zagrożenia wewnętrzne i zewnętrzne dla kraju. Obraz mamy zafałszowany przez sk***ysyńskie media ale tego nie trzeba tłumaczyć na tym forum ale z tej samej beczki, jakbyście zapytali jakiegoś zaprzyjaźnionego nauczyciela kogo uważa za najlepszego ministra edukacji to odpowie wam, że Giertych. Wiadomo zj***ł przez amnestie i miał jakieś ch*jowe zagrywki ale dlatego, że walczył o poparcie polityczne. Miał jednak kilka spoko pomysłów na szkolną patologie. No ale co z tego. Dla większości ludzi ważne co w tefałenie powiedzą...