18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stado małp atakuje pasażerów na lotnisku

GeorgeHarvey1 • 2022-09-07, 12:49

Brak info gdzie w USA

ProVVe

2022-09-07, 17:50
Co to za ciota... Ja pie**ole... Laske odstawilbym na bok niech sobie idzie w p*zdu z wlizkami, a za chwile wrociłbym rozj***ć te pawianie k***y jedna za druga... Zadna k***a nie ustałaby na tych cztereł łapach... Która podniosłaby morde łapałaby kopa na ryj albo flaki... Co to ma być za p*zda... Po uderzeniu mojej kobiety pewnie bym siedział za zabójstwo... Gruba powinna najwiecej po ryju dostac, ale taki k***a srogi przekop jeden i ostatni w jej zyciu, aby reszta pamietała jak moga skonczyc


Ja pie**ole,a le sie wk***iam takim gównem

Noct

2022-09-07, 18:15
ProVVe napisał/a:

Co to za ciota... Ja pie**ole... Laske odstawilbym na bok niech sobie idzie w p*zdu z wlizkami, a za chwile wrociłbym rozj***ć te pawianie k***y jedna za druga... Zadna k***a nie ustałaby na tych cztereł łapach... Która podniosłaby morde łapałaby kopa na ryj albo flaki... Co to ma być za p*zda... Po uderzeniu mojej kobiety pewnie bym siedział za zabójstwo... Gruba powinna najwiecej po ryju dostac, ale taki k***a srogi przekop jeden i ostatni w jej zyciu, aby reszta pamietała jak moga skonczyc
Ja pie**ole,a le sie wk***iam takim gównem



gówno byś zrobił, wojowniku z neta

AsDanPan

2022-09-07, 18:44
Ukrainski_Król napisał/a:

Niestomita postawa tego kolesia. Zwinal sie w kulke i dostaje wpie**ol. Powinien zaczac napie**alac wszystkie po mordach. Jedna po drugiej.



Miałem nadzieję że ktoś to napisze.

htp

2022-09-07, 19:00

Może trzeba wrócić do tradycyjnie skutecznych metod.


Pentagram1996

2022-09-07, 19:22
Jaką trzeba być p*zdą żeby tym małpom nie wpie**olić tylko się lampić

Ukrainski_Król

2022-09-07, 20:11
jasypan napisał/a:

On ochrania ciałem swoją leżącą dziewczynę przed murzynami, banderowski cwe*u.



haha jak polacy tak zamierzaja chronic swoje kobiety to ukrainscy bracia beda mieli duzo r*chanska w polsce :)

jak myslisz ile by taka czarna babka "powalczyla" jakby dostala sierpowego od prawdziwego mezczyzny? jedno uderzenie w kazda mordeczke i spokoj. Pomysl nad prowadzeniem jakis kursow samoobrony :

- W razie ataku, kladziemy sie na ziemi i zwijamy sie w kulke, napastnik bedzie zdezorientowany a my tym samym mamy wygrana w kieszeni :D

Noct napisał/a:

gówno byś zrobił, wojowniku z neta



jakby kolega napisal, ze rozj***lby 10 chlopa to twoj komentarz bylby sluszny. Niestety jesli jestes zdania, ze facet nie poradzi sobie z kilkoma babami to musisz byc naprawde niezlym byczkiem :D

tomek1491 napisał/a:

zauważ, że atakują kobietę, której głowę chroni mężczyzna. Póżniej widać, że głównym obiektem ataku jest kobieta. Ciężko w takim stadzie toczyć pojedynek. Wściekłych samic bez zasad była gromada. Wydaje mi się, że postąpił właściwie. Na koniec widać, że kobieta chyba straciła przytomność. Ciężko w takim stanie przyjąć pozycję żółwia.



kobieta po ciosie w twarz od prawdziego mezczyzny raczej traci checi do zabawy. Na Ukrainie chyba wszyscy o tym wiedza, ze kobieta nie powinna pyskowac za duzo bo dostanie z piesci i usiadze na dupie. U nas kobiety dosc czesto dostaja po ryju i przynajmniej jest spokoj.

kowboj

2022-09-07, 23:17
Facet w tego typu stuacjach powinien mieć prawo do lania po mordach nawet kobiet szczególnie że jest sam a nie daje się bić . Skoro baby go mają w dupie to nie zalicza się ich do kobiet tylko małp kobietopodobnych :-/

Mosian

2022-09-07, 23:31
krzysieks997 napisał/a:

Pannę za plecy trzymać jedną ręką, a drugą napie**alać każdą która podejdzie i nie stać w miejscu tylko wychowywać się do jednego boku „po okręgu”, żeby wszystkie na raz nie podbiegły i nie otoczyły jak stado sępów. Dostałyby ze dwie, trzy porządny wpiedziel i nauczyłyby się nie skakać.



Człowieku co ty za brednie wypisujesz te małpy niektóre mają więcej siły od tego goscia rozszarpały by go i dziewczynę

szwarc_one

2022-09-08, 15:08
A w takiej sytuacji to chyba bym na solówkę wyskoczył za dziewczynę z nimi wszystkimi i ciężkie nokauty a nie zaslanialbym jej własnym ciałem ehh

ProVVe

2022-09-13, 08:56
Noct napisał/a:

gówno byś zrobił, wojowniku z neta



Tak tak dziecko... Nie lubię takich małych posrancow co po sobie oceniają innych. Podrośniesz to się zacznij ogarniać bo często p*zdy wychowują nowe p*zdy