18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stado małp atakuje człowieka

GeorgeHarvey1 • 2022-12-15, 20:37

Londonistan

marcineker

2022-12-16, 06:41
nie mają tam jakiegoś hycla?

BambiPMT

2022-12-16, 06:52
neo001 napisał/a:

To gdzie teraz są te tępe zidiociałe lewaki? Gdzie wiewiur i jemu podobni, toć to czysty rasizm czarnych wobec BIAŁEGO obywatela Europy!
skywalker75 ten też nie lepszy cep.



Czarny nie może być rasistą względem białego. Taka poj***na lewacka zasada.

taylorswift

2022-12-16, 08:00
przecież na sadisticu co drugi post/ komentarz jest o tym ze kobieta to nie człowiek

Leatherface

2022-12-16, 08:46
taylorswift napisał/a:

przecież na sadisticu co drugi post/ komentarz jest o tym ze kobieta to nie człowiek



Skoro większość lewaków to kobiety to coś w tym musi być...

Swoją drogą, to przydało by się przywołać z piekła na jakiś czas takiego jednego ze smukłym wąsem, żeby ogarnął ten burdel na zachodzie.

betoon

2022-12-16, 10:59
uspac to kazde czarne gowno

Siriuz

2022-12-16, 11:10
Bambrych napisał/a:

Czarny nie może być rasistą względem białego. Taka poj***na lewacka zasada.



Również seksizm nie dotyczy mężczyzn a mizandryzm nie występuje u kobiet :) Jakby tak zebrać te wszystkie lewackie zasady to by powstał fajny tomik śmiechostek.

kvoice86

2022-12-16, 16:38
Jak patrze na takie bydło jestem za depopulacja, strzelać nie pytać

parikmahier

2022-12-16, 23:16
słabą czerń mam na monitorze i nic nie widzę tylko czarno...

krasnal_hałabała

2022-12-17, 08:07
ra0mir napisał/a:

To baba a nie człowiek.
Każda baba powinna z rana dostać po mordzie, bo wiadomo, że w ciągu dnia sobie na to zasłuży.



Każdy damski bokser powinien dostać jednorazowo buzdyganem w łeb tak, żeby mu mózg się na chodnik rozlał, bo takie k***y jak tY, nie zasługują na honorową kulkę w łeb. (tfu!) Oby cI jaja zwiędły.

A co do małp, dawno temu, drogie dzieciaczki, nie było lewaków, małpy grzecznie i posłusznie zbierały bawełnę tudzież inne płody rolne bojąc się Białego Pana i jego kańczuga.

Leatherface

2022-12-17, 08:23
krasnal_hałabała napisał/a:

Każdy damski bokser powinien dostać jednorazowo buzdyganem w łeb tak, żeby mu mózg się na chodnik rozlał, bo takie k***y jak tY, nie zasługują na honorową kulkę w łeb. (tfu!) Oby cI jaja zwiędły.
A co do małp, dawno temu, drogie dzieciaczki, nie było lewaków, małpy grzecznie i posłusznie zbierały bawełnę tudzież inne płody rolne bojąc się Białego Pana i jego kańczuga.



Powiem tak. Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby normalna i przyzwoita kobieta została uderzona przez faceta(nie wliczając gwaltu lub napadu bo to wiadomo). To skłania do pewnej refleksji ale wnioski niech każdy wyciągnie z sam dla siebie.

Co do małp i lewaków to tylko oklepany klasyk nasuwa się na usta: "kiedyś to było..." :-)

LouisdeFunes

2022-12-17, 17:27
Myślałem że chociaż ją zr*chają w dupę

neo001

2022-12-17, 20:30
krasnal_hałabała napisał/a:

Każdy damski bokser powinien dostać jednorazowo buzdyganem w łeb tak, żeby mu mózg się na chodnik rozlał, bo takie k***y jak tY, nie zasługują na honorową kulkę w łeb. (tfu!) Oby cI jaja zwiędły.



Jak zasłuży to dostanie po mordzie, a ty ze swoim podejściem możesz sobie co najwyżej ponarzekać. Chyba że jesteś utalentowanym "faiterem" i liczysz że "dama" popuści ci szparki w zamian za frajerstwo jakiego się dopuściłeś.
Oczywiście są różne sytuacje i dlatego na samym początku napisałem - jak zasłuży.