18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stadionowi "patrioci" w akcji.

Pu...........re • 2017-07-31, 23:11
Przeglądając facebooka trafiłem na taką oto relację. Grupa bandytów napadła na zwykły kursowy pociąg i go rozj***ła, tylko dlatego, że jechało w nim kilku typków na mecz. Szkoda że nie ma w Polsce możliwości odstrzeliwania takiego ścierwa za drobną nagrodę pieniężną, bo wtedy byłbym bogaty.


TB303

2017-07-31, 23:14
Putamadre napisał/a:

Szkoda że nie ma w Polsce możliwości odstrzeliwania takiego ścierwa za drobną nagrodę pieniężną, bo wtedy byłbym bogaty.


Tradycyjnie: ch*ja byś zrobił :amused:

Pomurnik666

2017-07-31, 23:22
jedzie chłopak na wooda a tu zwierzyna dzika wpada do pociągu ^^ się między sobą zabija ^^ to ja już wole na woodstock jechać . i idę po popcorn .

Mo...........it

2017-07-31, 23:32
trzeba sp***alać z tego kraju jak najdalej, najlepiej k***a na Malte lub do Izraela, co to ma k***a być? normalnie nie można dojechać z punktu A do punktu B bo jakieś ścierwo robi bordel, ten kraj to jakiś niesmaczny żart, nie można k***a na zakupy pójść bo te j***ne zwierzęta tulą się w pie**olonej kolejce i wymieniają się swoimi zapaszkami a jak na ulicy się na kogoś popatrzysz to pytają czy mam jakiś problem, tak k***a jasne że mam bo ciężko uwierzyć że ktoś taki chodzi k***a po ulicy! przeciętny polak wygląda jak wynik romansu orangutana z pie**oloną świnią i chodzą k***a wiecznie smutni i zamiast coś zrobić ze swoim życiem to r*chają 10 szekli brutto na godzinę na "horom curke" Hitler miał k***a racje polacy to podludzie bez pomocy Niemców słowianie by k***a nigdy nie wyszli z k***a z ziemianek, powiedziałem słowianie? przepraszam k***a bardzo! już Ukraińcy jako słowianie potrafią k***a myśleć i nie dają się r*chać jakiemuś polaczkowi który rozpie**ala wagony bez pie**olonego powodu, w innych krajach np. we włoszech ludzie są uśmiechnięci radzą sobie z problemami a tu k***a jest jakaś pie**olona dzicz gdzie każdy marnuje całe swoje życie by komuś innemu je zmarnować, poza tym wszędzie jakieś k***a haszcze, zamiast zrobić z tego pole to nie k***a po co? niech rośnie pie**olona dżungla, te lasy to metafora typowego polaka robaka k***a, jaki kraj taki k***a właściciel - polak też cały obrośnięty i niezadbany, co do samego wyglądu kraju to to jest jakiś smutny żart wszędzie jakieś k***a równiny jak jakieś pie**olone stepy na których k***a jest ogromna ilość śmieci, nie ma tu żadnych atrakcji poza k***a żebrającymi polaczkami o kilka szekli, bilet już mam kupiony i wypie**alam z tej ch*jolandii do Tel-Awiwu, miłego gnicia w tym obsranym państwie sk***ysyny.

ire09

2017-07-31, 23:54
Nic takiego nie miało miejsca. A ten rzekomy Brunon niech se mape kupi bo dziwną trase obrał na brudstook.

St...........on

2017-07-31, 23:58
satanicunt napisał/a:

trzeba sp***alać z tego kraju jak najdalej, najlepiej k***a na Malte lub do Izraela, co to ma k***a być? normalnie nie można dojechać z punktu A do punktu B bo jakieś ścierwo robi bordel, ten kraj to jakiś niesmaczny żart, nie można k***a na zakupy pójść bo te j***ne zwierzęta tulą się w pie**olonej kolejce i wymieniają się swoimi zapaszkami a jak na ulicy się na kogoś popatrzysz to pytają czy mam jakiś problem, tak k***a jasne że mam bo ciężko uwierzyć że ktoś taki chodzi k***a po ulicy! przeciętny polak wygląda jak wynik romansu orangutana z pie**oloną świnią i chodzą k***a wiecznie smutni i zamiast coś zrobić ze swoim życiem to r*chają 10 szekli brutto na godzinę na "horom curke" Hitler miał k***a racje polacy to podludzie bez pomocy Niemców słowianie by k***a nigdy nie wyszli z k***a z ziemianek, powiedziałem słowianie? przepraszam k***a bardzo! już Ukraińcy jako słowianie potrafią k***a myśleć i nie dają się r*chać jakiemuś polaczkowi który rozpie**ala wagony bez pie**olonego powodu, w innych krajach np. we włoszech ludzie są uśmiechnięci radzą sobie z problemami a tu k***a jest jakaś pie**olona dzicz gdzie każdy marnuje całe swoje życie by komuś innemu je zmarnować, poza tym wszędzie jakieś k***a haszcze, zamiast zrobić z tego pole to nie k***a po co? niech rośnie pie**olona dżungla, te lasy to metafora typowego polaka robaka k***a, jaki kraj taki k***a właściciel - polak też cały obrośnięty i niezadbany, co do samego wyglądu kraju to to jest jakiś smutny żart wszędzie jakieś k***a równiny jak jakieś pie**olone stepy na których k***a jest ogromna ilość śmieci, nie ma tu żadnych atrakcji poza k***a żebrającymi polaczkami o kilka szekli, bilet już mam kupiony i wypie**alam z tej ch*jolandii do Tel-Awiwu, miłego gnicia w tym obsranym państwie sk***ysyny.



Masz rację... Hitler miał k***a rację, że jesteście pasozyty i sp***olił akcję, że nie wyciął tobie podobych w pień!
Wszędzie się wpie**alacie nie zapraszani ze swoim "aj waj, aj waj"

Argeusz

2017-08-01, 00:28
Niemcy mają "imigrantów" a my mamy swoich własnych, narodowych k***iszonów.

Al...........go

2017-08-01, 06:45
A masz dwudzieste piwo, niech narodowe zwierzęta bóldupią, że są tylko zwierzętami a nie chociaż podludźmi.

borelli

2017-08-01, 06:51
Wciąż mam do nich więcej szacunku, niż do brunonów i innych brudasów z woodstocka.

damianock

2017-08-01, 08:13
wy debile, nic takiego nie miało miejsca :D

waloos

2017-08-01, 09:00
Nie mam nic przeciwko kibolskim ustawkom - tam jest jakiś honor. Wychodzą w podobnej liczbie, umówieni na sprzęt czy pięści, gdzieś w lesie albo na polanie. Nikomu postronnemu nie dzieje się krzywda, niczego nie niszczą, robią co lubią.

Ale takie napadanie w czasie wyjazdu to jest k***a chamstwo. Ja wiem, że Ci którzy jechali to na pewno nie byli świętoszki tylko grupa ultrasów która nie jedno ma na karku, ale po ch*ja niszczyć pociąg?

normale

2017-08-01, 09:04
@MoszeGoldszmit
fajne masz wspomnienia. Nie wspomniałeś nic o swoich rodzicach którzy Cię skrzywdzili, może chciałbyś się podzielić?

Noside

2017-08-01, 09:31
I te wszystkie odpowiedzi na te trole typu "jestężydę", "lololalo" albo inne "abstrach*jsy"..
Ja głupi myślałem, że tu jest jakiś poziom..

hassasynn

2017-08-01, 10:17
Juz nie badz taka p*zda

munio1000

2017-08-01, 10:56
a dlaczego nie ma tu jeszcze obrazka że jaranie się piłką to pedalstwo?