18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Stacja benzynowa

typo • 2013-11-22, 01:22
Wjeżdżam na małą stację nie dalej jak pół godziny temu. Wiadomo, puściutko, bo późno, a w środku jakaś babka, która energicznie macha łapami do kolesia za kasą. Przy dystrybutorze stoi samochód z otwartą maską.

Wchodzę do budynku zeby zapłacić i trafiam na środek tej oto rozmowy:

- ja pana zaskarżę - już prawie krzyczy kobieta.
- Ale ja nic nie zrobiłem. To pani wina, nikt nie kazał pani lać oleju do silnika.
- Ta stacja jest źle opisana. Jeszcze się spotkamy w sądzie - i jebs drzwiami wk***iona wyszła i gdzieś dzwoni.

Gościu mi mówi, że jebnięta jakaś, przyjechała na stację otworzyła maskę i zaczęła ON lać do wlewu od oleju. Zanim wybiegł i zdążył krzyknąć to oblała pół silnika i całkiem sporo do wlewu wlała.


Co za beka. Wziąłem czteropak i musiałem spadać do domu, ale jak pakowałem do bagażnika (a co! chciałem podsłuchać, ciekawski sk***esyn ze mnie) to słyszałem że szlocha przez telefon, że "przecież kazałeś zjechać na stację i oleju dolać".

Pewnie sie babie zapaliła lampka od oleju i jej facet powiedział, że ma dolać : ) To pierwszy lepszy wlała : )

makabrax

2013-11-22, 16:24
@quartz75
nie wiem co za 4.2 ci się gdzieś widzi ale lepiej skończ już z internetem na dzisiaj znafco od fszystkiego

Stybek

2013-11-22, 20:24
avalanch napisał/a:

To jeszcze ch*j, ja mam znajomą co dolała oleju jak brakowało ;) tylko ch*j że spożywczego :D


typo

2013-11-22, 21:27
Jak kogoś intersuje co było dalej to:

Dzisiaj też musiałem zajechać na tą stację, a że jest to najbliższa stacja koło mojej pracy to właśnie tam się udałem (brak coca-coli w biurze oznacza zamieszki).

Ku mojej wielkiej uciesze, był tam ten sam sprzedawca. Pytam się co dalej było a gostek:

- W ogóle już tu nie wchodziła. Usiadła w samochodzie i zaczęła beczeć. Po pół godzinie przyjechał jej facet, wielki sk***iel pomachał łapami przy samochodzie i wszedł na stację po linkę holowniczą. Jeszcze powiedział, że tydzień temu zaparkowała na wjeździe i zaholowali jej fure na parking, więc prędzej mu ku*as na czole wyrośnie, aniżeli pozwoli jej prowadzić następnym razem.

Badum tsss

quartz75

2013-11-22, 21:33
makabrax napisał/a:

@quartz75
nie wiem co za 4.2 ci się gdzieś widzi ale lepiej skończ już z internetem na dzisiaj znafco od fszystkiego



Niech zgadnę, niedocenionym strażakiem jesteś? Się nie dostałeś do szkoły i w ochotniczej zapierniczasz? Czy najzwyczajniej gimbusem?