18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śruba do skorpiona

jacoob • 2019-10-25, 14:38
Po prostu trzeba ćwiczyć


nie ma chama, żeby było

Wiewór

2019-10-25, 14:43
Jak powiedział wielki przywódca tego narodu są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Niezaprzeczalnym plusem dodatnim tego nieszczęścia jest fakt, że takie piękne ciało będzie leżeć sparaliżowane i bezbronne do użytku każdego chętnego zaspokoić swoje libido. :-P

głest

2019-10-25, 14:43
Zajebiście dokręcona

:101010:

V8ROG

2019-10-25, 15:46
Są jakieś wieści czy niewiasta jest kaleką czy nie?

No-idea

2019-10-25, 17:09
No kurna zaimponiła mi.

bloodwar

2019-10-25, 17:53
Na oddziale intensywnej opieki powypadkowej dzieciaki przechwalają się:
- Dzieciak1: Czaicie te wielkie schody przed ratuszem? BYŁEM PIERWSZYM W MIEŚCIE który wpadł na pomysł by skoczyć z nich BMX'em... No i wylądowałem tutaj!
- Dzieciak2: Ten wielki most nad rzeką płynącą przez nasze miasto - BYŁEM PIERWSZYM W POWIECIE który skoczył w najbardziej niebezpiecznym miejscu... No i wylądowałem tutaj!
- Dziewczyna z filmiku: Śruba przed skorpionem... mówi Wam to coś? BYŁAM k***A PIERWSZA NA ŚWIECIE!

Juzef_Rzelazin

2019-10-25, 18:34
bloodwar napisał/a:

Na oddziale intensywnej opieki powypadkowej dzieciaki przechwalają się:
- Dzieciak1: Czaicie te wielkie schody przed ratuszem? BYŁEM PIERWSZYM W MIEŚCIE który wpadł na pomysł by skoczyć z nich BMX'em... No i wylądowałem tutaj!
- Dzieciak2: Ten wielki most nad rzeką płynącą przez nasze miasto - BYŁEM PIERWSZYM W POWIECIE który skoczył w najbardziej niebezpiecznym miejscu... No i wylądowałem tutaj!
- Dziewczyna z filmiku: Śruba przed skorpionem... mówi Wam to coś? BYŁAM k***A PIERWSZA NA ŚWIECIE!



no i k***a zmarnowałem czas, żeby to przeczytać....

mazga50

2019-10-25, 22:17
Wiewór napisał/a:

Jak powiedział wielki przywódca tego narodu są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Niezaprzeczalnym plusem dodatnim tego nieszczęścia jest fakt, że takie piękne ciało będzie leżeć sparaliżowane i bezbronne do użytku każdego chętnego zaspokoić swoje libido.



Nic jej nie będzie. To dzieciak jeszcze, a u dzieci nie takie rzeczy uchodzą płazem.
Mam wrażenie, że będąc kilkuletnią dziewczynką jej to wychodziło, Ale teraz dojrzewa i niestety dupka urosła, a grawitacja to k***a.

marinis

2019-10-25, 22:30
Ładna nastoletnia dziewczyna z niej i wysportowana.

BundyR

2019-10-26, 08:06
Bardziej niedoj***ny od niej jest tylko kamerzysta