18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SRAKOSOL

andrzej.andrzej • 2012-02-22, 20:16
Reklama znakomitego leku w środku.

SRAKOSOL!

sherman

2012-02-25, 09:52
@Takeda, nazywasz mnie ograniczonym bo za 1,5 roku będę mógł przy swoim nazwisku dopisać "inż." i bez większego problemu znajdę pracę za godne pieniądze? Nie martw się, przy odrobinie szczęścia do tego czasu w McDonald's zaczną do Ciebie mówić panie kierowniku :)

hedd

2012-02-25, 10:36
@up, ja też tak myślałem będąc na studiach... Gówno prawda. Pamiętaj, w jakim kraju żyjesz.

Pan hitler mnie końcówką rozwalił ;)

Takeda

2012-02-25, 11:16
sherman napisał/a:

@Takeda, nazywasz mnie ograniczonym bo za 1,5 roku będę mógł przy swoim nazwisku dopisać "inż." i bez większego problemu znajdę pracę za godne pieniądze? Nie martw się, przy odrobinie szczęścia do tego czasu w McDonald's zaczną do Ciebie mówić panie kierowniku :)



Do McDonaldsa się nie wybieram, wymienionych przez Ciebie kierunków bynajmniej nie studiuję :)

andrzej.andrzej

2012-02-25, 15:15
Jakie wy macie problemy:) Jesteśmy normalnie zarabiającymi ludźmi:) I robimy takie filmy bo lubimy. Aha tak pisaliśmy do "Rozmów w tłoku" u Majewskiego, rozgryźliście nas. Nie nie jesteśmy brudasami bo każdy z nas ma mydło, wannę i ciepłą wodę w domu i lubimy z nich korzystać :) .

artiee

2012-02-25, 16:24
Takeda napisał/a:



Układania płytek chodnikowych nikt nie ma ochoty tutaj oglądać, no chyba że któraś spadnie robotnikowi na łeb. A zarządzanie jest właśnie od tego, żeby ktoś kierował takimi ograniczonymi ludźmi jak ty.



pie**olisz, absolwenci zarządzania są po to, żeby Biedronka i Tesco miały dobrych pracowników na kasę, bo w swoim zawodzie pracy nie znajdą, a do fizycznej lewusy się nie nadają.

EloRico

2012-02-26, 18:48
Strasznie suche