18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spuszczanie wpierdolu obcym elementom w Rosji

silwerbalk • 2023-05-15, 14:24
Czysta biała Rosja to mój skarb sram do dziury bo kibla brak Sieg hail !!


Cisiu

2023-05-15, 18:32
DivX nostalgia

Hairstreak

2023-05-15, 18:52
Piękny kop na ryj dla murzyna na końcu :-D tak trzeba robić z brudasami

Lubie_w_dupe

2023-05-15, 19:10
ra0mir napisał/a:

... elementOM ... ja pie**ole



Aleś sie ośmieszył. Ja pie**ole..

royal86

2023-05-15, 19:47
Ale jaja. Bawi mnie twn trend robienia na siłe z rusków nazioli podczas gdy cała ukraina maluje się w swastykach, wilczych hakach, maluje niemieckie krzyże na podarowanych sprzętach wojskowych i napisy SS. hahahahahaha

Geraldinio

2023-05-15, 21:14
royal86 napisał/a:

Ale jaja. Bawi mnie twn trend robienia na siłe z rusków nazioli podczas gdy cała ukraina maluje się w swastykach, wilczych hakach, maluje niemieckie krzyże na podarowanych sprzętach wojskowych i napisy SS. hahahahahaha



Zamiast pisać ten bełkot, w który nikt w Polsce nie wierzy, zrób pożytek i idź przyjmij jakiś granat na klatę w sowieckim okopie w Bachmucie, śmierdząca onuco.
Co do nagrania, widać, że ścierawa cofnęły się o 40 lat w rozwoju, bo nagrywane na VHS, pewnie wcześniej na kasecie była jeszcze Teresa Orlowsky.

homorek

2023-05-15, 21:51
Kriski napisał/a:

Przecież to materiały z epoki płyt cd.



Chyba kaset VHS

Emereson

2023-05-15, 22:08
j***ć nazistów i komunistów - jeden syf!

Geraldinio

2023-05-15, 22:44
Emereson napisał/a:

j***ć nazistów i komunistów - jeden syf!



taaa ruskie ścierwo osiągnęło coś niebywałego, to jest dopiero sztuka być jednocześnie faszystą i komunistą. Choć jakby się zastanowić, to tak mocno ZSRR i 3 Rzesza się od siebie nie różnili.

ra0mir

2023-05-15, 23:28
AdminSzmata napisał/a:

Aleś sie ośmieszył. Ja pie**ole..



Nie ogarniesz tego :lol:

0rion

2023-05-16, 00:32
tacy z nich skinheadzi a ich kobiety k***ia sie za grosze z kim popadnie. czy to murzyn, ciapak czy jakis inny. :mrgreen:

mazga50

2023-05-16, 04:25
kirkor1245 napisał/a:

Szkoda że ta jakość taka ch*jowa. Miło popatrzeć.



Bo to stare mocno.

Anal_Intruder_69

2023-05-16, 15:40
ra0mir napisał/a:

... elementOM ... ja pie**ole



Co za jełop najniższego sortu :lol: MUSI się czymś popisać, a że nic nie umie i jest życiową kaleką, to szuka na siłę błędów w postach, bo przecież w dyskusji o związkach chemicznych, czy temperaturze metali w hucie się nie wypowie, bo się nie zna. Jak widać nawet próba pochwalenia się, wręcz zabłyśnięcia "wiedzą" (o ile to tak można nazwać) na poziomie siedmiolatka nie wyszła... I to w czasach gdzie każdy telefon i przeglądarka podkreśla błędy. Czasem poprawia. Wpisałbyś sobie gdziekolwiek, nawet w głupim Wordzie "elemętą" i byś dostał w pysk czerwonym podkreśleniem.

Ale to trzeba być smutnym przegrywem :facepalm:

PryszczatyJeż

2023-05-17, 05:29
Geraldinio napisał/a:

Zamiast pisać ten bełkot, w który nikt w Polsce nie wierzy, zrób pożytek i idź przyjmij jakiś granat na klatę w sowieckim okopie w Bachmucie, śmierdząca onuco.
Co do nagrania, widać, że ścierawa cofnęły się o 40 lat w rozwoju, bo nagrywane na VHS, pewnie wcześniej na kasecie była jeszcze Teresa Orlowsky.



Jak ktoś wierzy tylko w prezydenta i tv to nie uwierzy. A kto jest w Azow to wiadomo. Także zamknij p*zde.

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-05-20, 06:40
Przydaliby się w Polsce do likwidowania obcoli w tym aktywistów antypolskiej ideologii lgbt+ aby wiedzieli, że muszą skończyć z propagowaniem faszyzmu ideologii lgbt