18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

speedster

2011-11-29, 22:43
Uwielbiam takie filmy...albo jak w 50' odpada lufa przy strzale.Chociaż z moździerzem można się lepiej...rozerwać :dead:

golind

2011-11-30, 15:56
karabin z Białegostoku.

Gu...........99

2011-11-30, 18:39
Karabinek jest dobry, jedynie składała go jakaś p*zda.

Corey_09

2011-12-01, 16:08
chyba się zepsuł, ale pewności nie ma bo to ruska bron, podnieść założyć i strzelać dalej

styq

2011-12-01, 19:04
To jest "AK 47" (w gruncie rzeczy AK 74 5,45 × 39mm, który tak na prawdę widujemy na filmach z walk na całym świecie nie licząc skośnookich, którym sprzedano wiele wersji 47 7,62 mm - różnica wielkości karabinu, kalibru pocisków, oraz roku produkcji. AK 74 5,45 x 39mm jest ulepszoną lżejszą w gruncie rzeczy posiadającą większą siłę penetracji, przebicia, zasięgu, szybkości wylotowej pocisku, oraz cech*jący się lepszą celnością wersją opracowaną w 74 roku) to najlepszy karabin szturmowy świata (seria AK), który strzela pod wodą, w piachu kurzu i błocie, zamek mieli każdą przeszkodę na pył. czego nie można powiedzieć o np. M16-M16A4(A4 - ulepszony zamek, magazynek i większość głównych części, które wypadały żołnierzom w Wietnamie po oddaniu 50 strzałów) Bez wątpienia najlepsza broń świata.

golind napisał/a:

karabin z Białegostoku.



Nie pamiętam, w których z miast składano jakie części, ale np. jeśli w Białymstoku była fabryka AK, to produkowane w niej były np. tylko i wyłącznie lufy, w innym mieście zamki, w innym kolby itd, aby uniemożliwić kradzież całej broni. Co ciekawe Kałasznikow skonstruował broń wraz z niemieckim naukowcem, który stworzył pierwszy karabin szturmowy Sturmgewehr 44 (MP.43, MP.44, StG.44). Widać podobieństwo. :D Zastanawia mnie dlaczego przyjęło się, że AK to AK 47 powojenna wersja... Gdy tak na prawdę używany jest AK 74, lub jego inne odmienniki. To duży błąd terminologiczny. Pierwsze wystrzały z tej broni ogłuszają na kilkanaście minut. Wszystkim polecam przejście się na strzelnice, to w gruncie rzeczy niedrogie, niezwykle fascynujące hobby. Pozdrawiam miłośników AK 72^^ :D

mrw

2011-12-03, 23:13
Źle założona pokrywa komory zamkowej, takie coś zdarzały się na strzelaniu.

Kamm

2011-12-03, 23:36
Otóż to. Ni ch*ja, że w kałachu samo coś się zjebie.