18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzęt do pędzenia bimbru

karolcba • 2012-04-25, 10:07
Policja podejrzewała bacę o pędzenie bimbru. Baca oczywiście się nie przyznawał lecz policja przeprowadziła przeszukanie jego chaty i na strychu znaleziono sprzęt do pędzenia bimbru.
- I co Baco teraz też się nie przyznajecie? - pyta policjant.
- To może posondzicie mnie tyz o gwołt? Sprzynt do tego tyz mom. - odpowiedział baca.

Krzysztov

2012-04-25, 16:15
przypomniał mi się korwin ze swoim zajebistym i niepodważalnym argumentem „to zamknijmy wszystkich mężczyzn, bo mają przy sobie narzędzie gwałtu” :roll:

zeto88

2012-04-25, 21:50
@~Krzysztov i wszystkie kobiety ze względu na podejrzenie prostytucji.

mjr

2012-04-25, 22:00
zeto88 napisał/a:

ze względu na podejrzenie prostytucji


nullum crimen sine lege

Nave

2012-04-26, 00:31
karolcba napisał/a:

Policja podejrzewała bacę o pędzenie bimbru. Baca oczywiście się nie przyznawał lecz policja przeprowadziła przeszukanie jego chaty i na strychu znaleziono sprzęt do pędzenia bimbru.
- I co Baco teraz też się nie przyznajecie? - pyta policjant.
- To może posondzicie mnie tyz o gwołt? Sprzynt do tego tyz mom. - odpowiedział baca.



Baca był dyslektykiem?
"sądzić"

I przykład dla pewności: Dostałem wezwanie do sądu. Będą sądzić mojego sąsiada za rzekome paserstwo.

//Nie ma za co.

S.O.A.D.

2012-04-26, 00:59
@Nave

hmm, wiesz co to jest imitacja gwary? no to autor właśnie próbował to zrobić. a słowo "posądzić" też istnieje.

Nave

2012-04-26, 01:06
S.O.A.D. napisał/a:

@Nave

hmm, wiesz co to jest imitacja gwary? no to autor właśnie próbował to zrobić. a słowo "posądzić" też istnieje.



Właśnie słowo "posądzić" istnieje, "posondzić" nie koniecznie. Imitacją gwary możemy nazwać "tyż", "gwołt" i inne tego typu sprawy.

al...........10

2012-04-26, 11:37
mjr napisał/a:


nullum crimen sine lege


quidquid latine dictum sit, altum videtur
Prościej byłoby napisać, że prostytucja jest legalna. Ale nie, +5 do fajności za łacinę, bo większość musi sprawdzić co to znaczy.

Babayaga

2012-04-30, 20:50
@up chciał się pochwalić, że umie korzystać z translatora, a ty właśnie zniszczyłeś mu życie. Wstydź się! :(