18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sprzedaż napojów GAZOWANYCH w Auschwitz - wielkie oburzenie

Zakrzaku • 2014-04-21, 21:15
Na portalu Tomasza Lisa pojawił się artykuł o "wizycie w Auschwitz". Autor tekstu, oburzony sprzedażą napojów gazowanych, proponuje, aby zamykać turystów w komorach gazowych.


"Wśród oferowanych w barakowym okienku napojów jest Fanta. Dla niewtajemniczonych: Fantę wymyślono w nazistowskich Niemczech" - tłumaczy Michał Gortat.
"Naprawdę, trudno o mniej stosowny napój, w mniej stosownym miejscu. W ogóle uważam, że sprzedaż artykułów spożywczych na terenie obozu jest wręcz profanacją" - dodaje.
Zdaniem autora, młodzi ludzie nie umieją zachować powagi na terenie muzeum, jedząc i pijąc, ponieważ męczy ich oglądanie przedmiotów poobozowych. Dlatego Gortat proponuje, aby wpuszczać ludzi do komór gazowych, zatrzaskując za nimi drzwi.
"To miejsce znów przerażałoby jak powinno" - podsumowuje autor.

Źródło: naTemat.pl

hogg

2014-04-22, 11:06
Szron napisał/a:


Czy tylko ja mam wrażenie że oni "ukradli" te miejsca i robią hucpę jakby tylko oni tam ginęli?



Hucpa to jakieś żydowskie ciasto?

stery_srh

2014-04-22, 11:23
KlinikaAborcyjna napisał/a:

... niech spieprza do siebie na wieś skąd przyjechało.


Sugerujesz, że ludzie ze wsi nie ginęli w obozach koncentracyjnych?

KlinikaAborcyjna

2014-04-22, 11:30
stery_srh napisał/a:


Sugerujesz, że ludzie ze wsi nie ginęli w obozach koncentracyjnych?



Czytanie ze zrozumieniem niestety ci nie wychodzi :(

janusz2222

2014-04-22, 11:42
Chciałbym oficjalnie wyrazić oburzenie tym artykułem. Czuję obrzydzenie, że autor nakłania do zaspokajania elementarnych potrzeb człowieka, jakim jest jedzenie i picie!

Ale przechodząc do sedna, chciałbym się Was zapytać, czy gazeta dla której pisze pan Gortat, nie pochodzi czasem z Niemiec? Z tych Niemiec, którymi kiedyś rządził Hitler? To OBURZAJĄCE! Powinno się zakazać pisania takich głupich artykułów.

lolsnic

2014-04-22, 11:45
Małe sprostowanie dla tumanów, nie mylcie Marcina Gortata z Michałem Gortatem.....
Brak słów :sraczka:

Catacombe

2014-04-22, 11:48
Do tego proponuje zakazu posiadania telefonów Siemens na terenie obozu, i dojazdu autami takimi jak Ford. No i w okolicy 10 km od obozu żadnego mydła.

Sylwian

2014-04-22, 11:51
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
wszyscy
Jebnijcie się w te głupie łby pajace jedne, tam mordowano Polaków. Jest to miejsce gdzie nie tylko wypadało by zachowywać się kulturalnie lecz należy zachować tam powagę a nie robić sobie jaja. Jak bydło nie potrafi się zachować nie potrafi uszanować zgładzonych tam Polaków to niech spieprza do siebie na wieś skąd przyjechało.

Takie pie**olenie. Pieniądze z tego handlu również idą na utrzymanie tego obiektu, ale co tam. A jeśli mierzysz wszystkich jedną miarą i traktujesz jako bydło to wypie**alaj.

KlinikaAborcyjna

2014-04-22, 12:05
Sylwian napisał/a:

Takie pie**olenie. Pieniądze z tego handlu również idą na utrzymanie tego obiektu, ale co tam. A jeśli mierzysz wszystkich jedną miarą i traktujesz jako bydło to wypie**alaj.



Głupota to przywilej wieku , aby wejść i pozwiedzać musisz kupić bilet wstępu i z tego utrzymywało się muzeum to po pierwsze.
Po drugie muzea itp. dostają kasę z budżetu państwa z ministerstwa kultury.
Po trzecie dostaniesz warna jełopie jeden. :idzwch*j:

Sylwian

2014-04-22, 12:42
-Wstęp jest bezpłatny i słusznie, skoro idą na to nasze podatki. I skąd wiesz, że wszystko to co otrzymają wystarcza na ich potrzeby?
-Twoim zdaniem najlepiej wypieprzyć z tego rodzaju 'atrakcji turystcznych' cały biznes, niech ludzie nie mają jakieś pracy w ogóle, a po obozie przez 4 godziny niech chodzą o suchej papie między barakami chociażby w słońcu i niech mdleją na uliczkach. A na ulicach Warszawy mordowano również Polaków, to wypieprzmy całe bydło z tego miasta -.-
-Uważaj żebyś Ty nie dostał.

enFuegock

2014-04-22, 14:22
Moim zdaniem jest to wybór człowieka, czy idzie do takiego muzeum w celu poznawczym czy ma wyj***ne i będzie sączyć fantę wpie**alając pączka.
To tak jakby autor tego tekstu chciał zmuszać ludzi do "aktywnego zwiedzania".
Wiadomo, dzieciaki w szkole nie jadą bo chcą, tylko jadą bo "jest wycieczka", a jak TY jedziesz z rodziną bo robicie sobie wycieczkę i chcecie się czegoś dowiedzieć, to idziecie zwiedzać, a fantę sobie i tak k***a kupicie w sklepie na rogu. Może jeszcze niech autor tekstu weźmie bandę dresów, żeby turystom zapałki w oczy powklejali i tak będą od dzisiaj zwiedzać ludzie muzea, dureń.

przerwałem myśl w połowie bo nie chce mi się już pisać

Szron

2014-04-22, 14:38
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Czytanie ze zrozumieniem niestety ci nie wychodzi :(



Mam nie odparte wrażenie że to Ty nie radzisz sobie z czytaniem i zrozumieniem.
Autorów postów które Ci nie "leżą" i psują do światopogląd traktujesz epitetami...
Wiesz co to sarkazm?
Nie wycieraj sobie mordy "morowanymi Polakami" pejsie bez czci i wiary.

rekin84

2014-04-22, 16:16
@Szron
I za to browarek się należy Hehe

rekin84

2014-04-22, 19:23
@mateuszkowalski69
Pod warunkiem, że to nie będzie VW Kubelwagen i nie będziesz w ciuchach Hugo Bossa. I nie łykaj przedtem aspiryny od Bayera.