18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzedawca broniący się przed napadem

discoteq • 2022-08-05, 22:36
Gdzieś w Los Angeles... ;)


Dirgo

2022-08-06, 00:07
bardak napisał/a:

To nie Polska. U nas już by z niego w mediach zrobiono bandytę numer, że zdrowo przekroczył obronę konieczną. W zasadzie u nas to lepiej dać okraść, pobić albo zabić, mniej kłopotów później.



No w Polsce by dostał na pewno wyrok za przekroczenie granic obrony koniecznej, nie widziałem, żeby złodziejaszki miały jakieś niebezpieczne narzędzia. To nie zagrażali mu w taki sposób, aby czuł się w niebezpieczeństwie zagrożenia życia.

Sraj1

2022-08-06, 00:40
Jak w Polsce jest tak ch*jowo, to się przeprowadźcie w to miejsce z filmiku. Tam jest pewno lepiej bo można gościa co ci w biały dzień do sklepu wjeżdża na legalu zaj***ć.

a_kazik

2022-08-06, 00:59
Ale się poddał szybko :D

Wiewór

2022-08-06, 01:19
Dirgo napisał/a:

No w Polsce by dostał na pewno wyrok za przekroczenie granic obrony koniecznej, nie widziałem, żeby złodziejaszki miały jakieś niebezpieczne narzędzia. To nie zagrażali mu w taki sposób, aby czuł się w niebezpieczeństwie zagrożenia życia.



Prawo do obrony w Polsce pozwala bronic wszystkiego łącznie ze swoim mieniem. Dodatkowo masz prawo bronic się skutecznie. Niestety jest to fikcja na papierze. Jak całe polskie prawo

Parkometr

2022-08-06, 02:08
Podniósł rękę na czarnego?

Już ma przeciwko sobie BLM, sądy, lokalnych gangusow (czyli murzynów).

Nie wiem jak z obroną konieczną, ale w Polsce to chyba by przekroczył. W USA to może być różnie. W niektórych stanach to pewnie powinien klęknąć i przeprosić murzyna

S.Cat

2022-08-06, 07:40
Akcja w Las Vegas w sklepie z e-szlugami.Zaj***ny został słoik z napiwkami i jakieś drobne rzeczy.Podziabany kolega to 17 latek, dostał około 7 pchnięć.Jedyna informacja jaką znalazłem na szybko to to, że został zabrany do szpitala więc chyba żyje.Żadnego info na temat ewentualnych oskarżeń więc nożownik chyba też wyszedł z tego bez szwanku choć z lekka trauma.Twierdzi, że powinien zaopatrzyć się w pistolet na wypadek takich sytuacji.

zipi

2022-08-06, 07:41
daniel1040 napisał/a:

Gdy byłem młodszy to włamali się do piwnicy sąsiadowi (miał tam magazyn - prowadził jakąś firmę budowalną), usłyszał jak piłują zamek, wyleciał z siekierą i zatłukł jednego gdy reszta uciekła - do dziś jest więzieniu bo okazało się że to śniadoskórzy i przypięto mu przestępstwo na tle rasowym.
Państwo z dykty to mało powiedziane - bez znajomości u jarka (lub kota) lepiej dać się okraść.



juz nie pie**ol ze to wina Pisu, bo to lewackie PO j***ło bardziej za przywinienia na tych niewinnych uchodzcach.


daniel1040

2022-08-06, 09:11
zipi napisał/a:

juz nie pie**ol ze to wina Pisu, bo to lewackie PO j***ło bardziej za przywinienia na tych niewinnych uchodzcach.



Jarek tuskinio Gowin czy inne gówno to jeden i ten sam pies - fakt że od razu ich bronisz i "a za peło to było gorzej " pokazuje jaka amebą jesteś

szejset66

2022-08-06, 09:59
Parkometr napisał/a:

Podniósł rękę na czarnego?
Już ma przeciwko sobie BLM, sądy, lokalnych gangusow (czyli murzynów).
Nie wiem jak z obroną konieczną, ale w Polsce to chyba by przekroczył. W USA to może być różnie. W niektórych stanach to pewnie powinien klęknąć i przeprosić murzyna



Po głosie oceniając mnie brzmi jak murzyn.

deMiguel

2022-08-06, 10:04
W Polsce by poszedł siedzieć nie za to, że użył noża. Tylko za to, że dźgał go jak już zaczął uciekać.

WeZr

2022-08-06, 10:10
sothis napisał/a:

Tak. I trzymajmy kciuki, żeby za wyrwanie chwasta nie skończył w więzieniu.



to nie polska

Heliar

2022-08-06, 10:51
sothis napisał/a:

Tak. I trzymajmy kciuki, żeby za wyrwanie chwasta nie skończył w więzieniu.



Dokładnie, w USA napastnik MUSI mieć broń, żeby można było go bezkarnie odj***ć. Tu żadnej nie widać

matikati

2022-08-06, 10:58
ale to jest piękne

zipi

2022-08-06, 14:11
daniel1040 napisał/a:

Jarek tuskinio Gowin czy inne gówno to jeden i ten sam pies - fakt że od razu ich bronisz i "a za peło to było gorzej " pokazuje jaka amebą jesteś






ukazuje tylko twoją hipokryzję pajacu, bo skoro mowisz ze ze PIS coś robi ( i jest to złe) to z autoamtu mowisz ze Partia po drugiej stronie czyli PO tego nie robiła, wiec sam jesteś amebą ale ludzką, ale juz sie nie tlumacz bo nie chce mi się słuchać tych wypocin od debila z Nowoczesnej :v

daniel1040

2022-08-06, 16:04
zipi napisał/a:

ukazuje tylko twoją hipokryzję pajacu, bo skoro mowisz ze ze PIS coś robi ( i jest to złe) to z autoamtu mowisz ze Partia po drugiej stronie czyli PO tego nie robiła, wiec sam jesteś amebą ale ludzką, ale juz sie nie tlumacz bo nie chce mi się słuchać tych wypocin od debila z Nowoczesnej :v



Jakiej k***a nowoczesnej ? To jeszcze istnieje ?
Chyba za dużo mefedronu jak myślisz że jak krytykuje jedną stronę to nie jadę po drugiej -bo obie to jedna i ta sama k***a partia za zasłoną "dziel i rządź " co by debile walczyły kto mniej kradnie a z resztą sam napisałem że to jeden pies a ty spinasz się jak kot Jarka na kuwecie - wyluzuj trochę bo ci hemoroidy popłyną.
Pozdrawiam i miłego dnia