18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzedam mieszkanie

~Angel • 2020-01-30, 18:10
Mieszkanie z ładnym widokiem z okna, spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, park, dobre połączenie komunikacji miejskiej, blisko do centrum...


jasypan

2020-01-30, 18:23
Wstyd to nagrywać i jeszcze do internetu wrzucać.

luja27

2020-01-30, 18:29
Ta zazdrość masturbowca. Nagrywa żeby mieć przy czym walić!!!

TestovironJR

2020-01-30, 19:31
Incel pewnie sie gotował jak nagrywał, przez myśl ze jedynie co może zrobić to konia zwalić pęseto.

Mr.ANALigator

2020-01-30, 20:12
z jednej strony ch*jowo ze nagrywane
ale jak ktos sie dupczy na balkonie to powinien spodziewać sie konsekwencji. ale jak juz robia to w chacie to wpie**ol nagrywającego

z 2 strony mamy co oglądać i sadze ze jest wystarczajaco nagrania aby zwalić sobie 2 razy

botspam

2020-01-30, 20:23
dobrze że jest co wspominać

Boski12

2020-01-30, 20:51
Miły widok hehe

Oldgun

2020-01-30, 20:54
Jaka trzeba być nie dor*chaną p*zdą żeby nagrywać parę która sie jebie. No brak słów albo gówniarz albo 30 letni prawiczek.

Dilee

2020-01-30, 21:11
Sąsiedzi z góry chcą się chyba dołączyć.

SPIERDOLIX

2020-01-30, 21:37
Śmiałbym się jakby ta sąsiadka zaciekawiona r*chablesami z dołu spadła im na łeb a tak to k***a widok jaki mam na co dzień i nie potrzebuje go też na tej stronie, wypie**alać

Tr...........ty

2020-01-30, 21:57
Typ dyma jakiegoś szmatławca, który chyba tak drze ryja, że sąsiadka z góry zwróciła uwagę. Normalni ludzie mają trochę wstydu i nie dymają się na balkonie wiedząc, że na przeciwko jest budynek mieszkalny.

Dzisiaj

2020-01-30, 22:32
k***A sadole! co wy pie**olicie? Wstyd nagrywac? Ojoj anon nagrywa. Anon zazdrosci... k***a jak ide do zoo i widze cos ciekawego, smiesznego to tez nagrywam. Jak ktos wychodzi na balkon to wyraznie potrzebuje publiki, jak ktos dupczy sie na poboczuautostraty to nie dlatego, ze ceni sobie prywatnosc. Ci ludzie chca byc "przylapani" itd bo ich to k***a rajcuje.

Ojej a moze poprostu przy takich scenach filmowych mama wam kazala oczy zakrywac i macie jakis problem?

k***a kamerzysta dobrze zrobil, ze nagrywa - przynajmniej jest co do internetu wrzucic. Przeciez nie wszedl im po kablu od interneta. Nie spuscil sie na linie ani nie wyczail ich teleskopem jak sie dupcza na prywatnej wyspie. Nie wszedl im do j***nej szafy ani nie zamontowal ukrytej kamery w kiblu.

Sam mielem kiedys rozne przygody w plenerze i jakby mnie ktos nagral to bym sie czul niekomfortowo, bo bylo to jakies ustronne miejsce itd. no ale zwiezaki ewidentnie szukaja publiki wiec nie wiem o co wam do k***y chodzi.

sskellen

2020-01-30, 22:53
Łolaboga babka z facetem się pie**oli!

PoliteP

2020-01-31, 00:55
"Ksiądz grzmi z ambony, a my jak zniewoleni:
w objęciach ciał razem połączeni.
Niech sąsiedzi podsłuch*ją, to nie jest nienormalne:
Oni też zaspokajają potrzeby seksualne."