18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka w sklepie ...

~McSadol • 2023-06-16, 09:07
Jak to w kacaplandii , konflikt zakończony pochodnią . A niech się palą ..


darek1234

2023-06-16, 14:01
ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film

mCreydon

2023-06-16, 14:23
darek1234 napisał/a:

ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film



Dla mojej przyjemności to kacapy się mogą mordować między sobą czym mniej ich tym lepiej

Siriuz

2023-06-16, 15:10
darek1234 napisał/a:

ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film



Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.

smc

2023-06-16, 16:35
Inaczej byś teraz śpiewał, gdyby Ukry zamiast Kijowa oddały Krakau...

Siriuz

2023-06-16, 16:42
A co, Zelenski uważa też że Kraków do niego należy? j***ny komik.

420710247365

2023-06-16, 16:53
Siriuz napisał/a:

Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.



Nie pij tyle tego Mister Cydra Wania bo znowu pomyliłeś tego małego ch*jka putina z Panem Prezydentem Ukrainy Zelenskim.

Siriuz

2023-06-16, 16:59
420710247365 napisał/a:

Nie pij tyle tego Mister Cydra Wania bo znowu pomyliłeś tego małego ch*jka putina z Panem Prezydentem Ukrainy Zelenskim.






Payan

2023-06-16, 17:11
Sprzeczki to ja tam nie widzę.

whitetooth

2023-06-16, 22:10
Sadistk.sbu? Oni się przeproszą pocałują, a Lachy dostaną łatkę ...

darek1234

2023-06-17, 18:10
Siriuz napisał/a:

Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.



Nie wiem czy ty jesteś bot czy zwykły zjeb, sam te bzdury wymyślasz? Nie możesz być Polakiem, bo każdy Polak wie z historii do czego zdolne jest kacapSSkie bydło. Zresztą, szkoda dyskutować

Siriuz

2023-06-17, 19:22
darek1234 napisał/a:

Nie wiem czy ty jesteś bot czy zwykły zjeb, sam te bzdury wymyślasz? Nie możesz być Polakiem, bo każdy Polak wie z historii do czego zdolne jest kacapSSkie bydło. Zresztą, szkoda dyskutować



Po pierwsze jestem osobą krytyczną i nie łykam wszystkiego co mi podsuwają pod mordę, zwłaszcza propagandyści.
Po drugie ZAWSZE wysłuch*je racji każdej strony, i ch*j, przy wszystkim co pie**olą w naszej telewizji to co pie**olą na wschodzie albo zwyczajnie w mniejszych krytycznych mediach - trzyma się zdecydowanie lepiej kupy.
Poza tym mam na tyle przyzwoitości i uczciwości w sobie, że ostatnie czego bym chciał w tej sytuacji to pomylenia kata z ofiarą.
A z tą znajomością historii, to też chyba mylisz historię z pokoleniową nienawiścią. Prześledzenie historii NATO, w szczególności w relacji z Rosją uwidacznia jednak trochę inne motywy.

dOpieca

2023-06-17, 20:56
Rusek ,ale ogarniety , dawno nie widzialem goscia ktory prawidlowo sie turla po zajeciu sie ogniem. Brawo dla tego pana , ale i tak pewnie umrze tragicznie

~REsadER

2023-06-19, 15:51
full video