18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka potulnych zwierzaczków

fantastico • 2017-03-16, 09:39
Dwa psy poszczute na siebie oddają się walce gryząc się w ferworze.


dziaad

2017-03-18, 10:29
niby stary ch*j jestem i hard mnie nie rusza ale psiaków mi szkoda.

SirMajkel

2017-03-18, 11:48
rasy psów stworzone przez troglodytów, żeby zaspokajać ich zwierzęce żądze. Takich ludzi powinni zamknąć gdzieś, przegłodzić z 2 tygodnie a potem rzucić kilka kotletów do środka i niech żyją w rzeczywistości, którą sami wykreowali.

BansujDziffko

2017-03-18, 15:21
Powinni wj***ć tam "właścicieli" z siekierami, na śmierć i życie.

Xmazzar

2017-03-18, 15:56
Co za k***a tak robi. ch*j w dupe az po gardlo.

piso

2017-03-18, 17:22
Uwielbiam walki psów, świetne wideo ale widziałem lepsze

Jager123

2017-03-18, 17:30
Przypuszczam że rozgoryczona gawiedzi to Hipokryci !

Widzi film z walkami psów lub ubojni psów w Chinach , wystawi komentarz hejtując wszystko co jest związane z krzywdą zwierząt a następnie wpie**ala kurczaka , świnie czy inne zwierzę z hodowli przemysłowej i mając kawałek schabowego z świni , która nigdy nie widziała słońca ,która przez całe życie była trzymana aby na jej śmierci ktoś zarobił , która jest trzymana w boksach tak małych aby nie mogła się obrócić , która tafla się w własnych odchodach itd dalszy obraz możecie sobie wyobrazić.
Nastepnie próbuje wydłubać 1 ręką kawałek martwej świni a druga pisze komentarz i czuje się lepiej.....

Hipokryzja.


Dziś na obiad jadłem indyka :)

gabriel0

2017-03-18, 18:05
Ten 2-gi to gwiżdże jak zapowietrzony grzejnik.

Prospero88

2017-03-18, 23:38
"Przypuszczam że rozgoryczona gawiedzi to Hipokryci !

Widzi film z walkami psów lub ubojni psów w Chinach , wystawi komentarz hejtując wszystko co jest związane z krzywdą zwierząt a następnie wpie**ala kurczaka , świnie czy inne zwierzę z hodowli przemysłowej i mając kawałek schabowego z świni , która nigdy nie widziała słońca ,która przez całe życie była trzymana aby na jej śmierci ktoś zarobił , która jest trzymana w boksach tak małych aby nie mogła się obrócić , która tafla się w własnych odchodach itd dalszy obraz możecie sobie wyobrazić.
Nastepnie próbuje wydłubać 1 ręką kawałek martwej świni a druga pisze komentarz i czuje się lepiej.....

Hipokryzja.


Dziś na obiad jadłem indyka :) "

j***ny wege aktywista...