18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawca wypadku chwilę po

Joker793 • 2022-05-19, 17:33
Materiał własny!!! , koleś zarejestrowany chwilę po wj***niu się w rowerzystów pod Tarczynem.
(14 osób fruwało w powietrzu, jedna poleciała do nieba)



squach

2022-05-20, 08:06
Sam zostałem potrącony kierując ruchem przy wypadku, więc ch*j w dupę takim k***a kierowcom (niecierpliwym). Koleś zignorował blokadę, wjechał we mnie i sp***olił. Na szczęście został zatrzymany na 2 końcu blokady, dostał wpie**ol i nauczkę.

Siriuz

2022-05-20, 08:37
Karmazon napisał/a:

Może ktoś zwróci uwagę na problem blokowania dróg



ch*ja zwroci... Mamy lewackie otepienie umyslowe w kraju. Piesi i rowerzysty sa jak swiete krowy w Indiach. Moga srac na srodku drogi i jak ich tkniesz chocby niechcacy to jestes zbrodniasz i faszysta. Predzej zamkna droge dla samochodow i zrobia z niej sciezke pieszo-rowerowa. Cholerny regres cywilizacyjny.

ra0mir

2022-05-20, 10:22
fantomas80 napisał/a:

Na szczęście złapali już tego śmiecia. Był kompletnie pijany. Mam nadzieję że zgnije w pierdlu.



To po co na rower wsiadał?

Miecz

2022-05-20, 11:32
Lubię sadistica za to, że tutaj pełno zjebów.... Oczywiście mam nadzieję, że jak jakiś naj***ny rozpiździ komuś z forum matkę, żonę albo dziecko to będziemy mieli z tego full relację ze zdjęciami i video. Wtedy chętnie dam piwko za materiał własny

Siriuz

2022-05-20, 12:08
Miecz napisał/a:

Lubię sadistica za to, że tutaj pełno zjebów.... Oczywiście mam nadzieję, że jak jakiś naj***ny rozpiździ komuś z forum matkę, żonę albo dziecko to będziemy mieli z tego full relację ze zdjęciami i video. Wtedy chętnie dam piwko za materiał własny



Malo prawdopodobne. Ludzie na stadisticu wchodzac na pasy maja przed oczami te wszystkie materialy z harda i ida jak amerykaniec przez wietnamska dzungle. Mysle tez, ze przy rodzinnych obiadkach edukuja bliskich.

gixi

2022-05-20, 12:39
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Jaka to tablica, bo nie potrafię odczytać? Sprawdziłem WF437TJ i kilka podobnych ale wyskakuje opel a nie honda.





saves napisał/a:

Źle odczytałeś WF (warszawska Praga Południe) nie ma jeszcze dwóch liter na tablicy.



Piszą, że kierowca z gminy Tarczyn, a to daje początek WPI . Istnieje tablica WPI 437TJ, ale nie ma podanej marki pojazdu.

homorek

2022-05-20, 19:44
Dobre kombo odj***ł... Takie max kille to w gta 1 z hary kryszna szły :D

z3r0c00l1337

2022-05-20, 19:48
Zdjęcie kierowcy zostało opublikowane


SirMajkel

2022-05-21, 11:34
Karmazon napisał/a:

Może ktoś zwróci uwagę na problem blokowania dróg bo j***ni pedalarze muszą pokazać że umieją jeździć rowerem, zamiast jeździć po drogach leśnych i rowerowych. Tu to jeszcze wersja lite, w 3city blokują w weekendy główne miejskie przejazdówki, raz bo rowerki, raz bo pseudo maraton, oczywiście ch*j z ogromną promenadą nadmorską, ch*j z trasami rowerowymi na całych Kaszubach, oni muszą paraliżować miasto i ch*j.



ale Ty jesteś głupi, zejdźcie wszyscy z drogi bo jaśnie pan jedzie, jedyny prawilny użytkownik drogi. Droga to droga i każdy może po niej jeździć, nie było ścieżki rowerowej to jechali drogą i przestań pie**olić dzbanie. Co mieli po piachu jechać, między drzewami czy sami mieli k***a karczować ten las? Wypowiedź typowego leniwego patola, który nawet po bułki jedzie autem i uważa się za króla tras.

wawu1991

2022-05-21, 15:04
pedalarze to nie ludzie

ritu4l

2022-05-22, 21:51
SirMajkel napisał/a:

ale Ty jesteś głupi, zejdźcie wszyscy z drogi bo jaśnie pan jedzie, jedyny prawilny użytkownik drogi. Droga to droga i każdy może po niej jeździć, nie było ścieżki rowerowej to jechali drogą i przestań pie**olić dzbanie. Co mieli po piachu jechać, między drzewami czy sami mieli k***a karczować ten las? Wypowiedź typowego leniwego patola, który nawet po bułki jedzie autem i uważa się za króla tras.



I czego tu po was pedałlarze oczekiwać, skoro nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem śmieszny sir buraku.

kulawiec

2022-05-22, 23:31
Pedalarze, powinni mieć swój pedalski placyk i niech sobie tam pedałują. Ulica jest dla samochodów, płacona potworną kasą w podatkach, więc jak jakiś gówno rower ma po niej jeździć, niech buli podatek 10zł za 100km i niech kupuje obowiązkowo OC.

Zasysacz

2022-06-13, 03:53
Hehe ten strażak na trzeciej bodajże fotce wygląda jak by pogryzł jeszcze kogoś ryj czerwony :D

t1ger_delta

2023-01-08, 11:27
A, kolarze zafodofi. Ostatnio miałem ochotę wjechać w peleton 3 takich, jechali całym pasem po wąskiemu wiejskiej drodze. Nie ustępowali ani nic i miałem ochotę tak w nich wjechać. Masz 70km/h ale szlachta w spandexie zajebie dla siebie całą drogę, a niedaleko mają drogę rowerową.

Nie pochwalam kierowcy, ale rozumiem.