18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawa dla reportera - Leśni ludzie

nerusss • 2016-06-21, 20:12

Tak się składa że znam tę rodzinę, i chcę wam przedstawić jak kłamie program Jaworowicz.
Pierwsze kłamstwo jest takie że wszyscy się muszą mieścić, a tak na prawdę to dwóch najstarszych synów się dawno wyprowadziło, tylko przyjechali na czas programu. Potem ten stary sk***ysyński złodziej mówi że zrezygnował z pracy bo mu się dziecko urodziło, więc do roboty nie poszedł i go zwolnili, a prawda jest taka że codziennie naj***ny był lub nie przychodził do roboty a jak przyszedł to tylko siedział, rzygał i kradł narzędzia :lol: . Potem mówi że trzeba asygnatę na drewno wykupić, a jeszcze nigdy menda jej nie wykupił, kradną z całą rodzinką państwowe drewno od lat.
Patrzcie 5:45 " trzymaj to mały k***iu, oparz się ;-) "
Kolejne akurat takie pijaki by chleb piekli, "ta rączka umie nawet zrobić chleb" no okradać sąsiadów też umie.
Potem dostał pieniądze na pustaki na remont domu, jaworowicz nie dodała że dostał pieniądze na kupno pustaków oraz pustaki które zostały z czegoś tam chyba z rozbudowy goku, nie pamiętam to było 2 lata temu oczywiście sprzedali te pustki i nie wyremontowali. A na koniec do tej tłustej w okularach, każdy życzy im jak najgorzej bo tyle rzeczy ile oni pokradli to głowa mała, tylko chleją wszyscy tam.
No więc to by było na tyle wiem że temat sprzed dwóch lat, ale chciałem pokazać co po niektórym, że nie warto wierzyć we wszystko co mówią w tv.

Nizaryta1

2016-06-21, 20:24
Nie ma czegoś takiego jak "państwowe drewno", jest "Polskie Drewno" a Polskie Drewno należy do Polaków a nie gudłajów z urzędów.

mygyry

2016-06-21, 20:30
Z tego co wynika z opisu, to to nie są leśni ludzie a korniki

Robass1994

2016-06-21, 20:53
Chcesz powiedzieć,że telewizja kłamie???

snik0

2016-06-21, 20:55
Jakaś masakra, nie ma tego nie ma tamtego, to niech ch*j weźmie łopatę, młotek i zbuduję skoro j***ny nie pracuje. Nie rozumie tego braku chęci do poprawy swojej bytności. Druga sprawa, jak naj***ł upośledzone dzieci to albo warto zaprzestać na pierwszym nieudanym albo nie j***ć się po pijaku. Może se fujarę uciąć, siekierę chyba mają.

domage

2016-06-21, 21:48
Jak inaczej, niż po pijaku j***ć takiego paszczura?
Kijem bym tego nie tknął. Z daleka widać przecież, że patola.

CichaWoda

2016-06-21, 22:06
sugerował bym by ten pan został prezesem polmos :amused:

swoją drogą blondyna towar chodliwy :seksik:

Jackofspam

2016-06-21, 22:06
Warunków nie ma ale co tam dzieci narobić najlepiej a później narzekać.

rogiusz

2016-06-21, 22:18
Widać, że Pan Straszek za kołnierznie wylewał

en...........ea

2016-06-21, 22:22
Właśnie też mnie osłabia taki schemat, że narzekają i wyją o pomoc ale narobić 4-6 i więcej dzieci w tej niedoli to potrafili. Już pominę fakt, że większość takich rodzin przepie**oliła życie na chlaniu.

tekkit

2016-06-21, 22:35
sprawa nieaktualna - dostaną 500+ i wyjdą na swoje. Teraz będzie 0,7 na łeb a nie marne 0,5.

Mavi

2016-06-21, 22:36
Pacz pan, telewizja kłamie... no kto by pomyślał.

somet

2016-06-21, 22:38
pie**olone darmozjady, dziecioroby, niech ich ch*j strzeli.

ho...........zo

2016-06-21, 22:40
Jaki kraj, taki Klan z Alaski. Ogólnie to lubię oglądać takich biednych sk***ysynów i jak im się ch*jowo wegetuje. Lepiej się wtedy czuję.