18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spragniony wrażeń

~_Yarko_ • 2021-06-23, 10:35

Tego szybko nie zapomni.

Znawca_Cipek

2021-06-23, 11:14
A potem go wyr*chali i żyli długo i szczęśliwie. Koooniec.

Kutasiarz

2021-06-23, 12:46
Podróż dookoła łachy piachu.

htp

2021-06-23, 13:52
Znawca_Cipek napisał/a:

A potem go wyr*chali i żyli długo i szczęśliwie. Koooniec.



Zmień nick na Znawca_Odbytów.

Kaszakisza

2021-06-23, 23:14
k***a czy ci ruscy do osiągnięcia dojrzałości są hodowani w błocie jak orkowie i przez to nie ogarniają podstawowych praw fizyki a przewidywanie co się może stać mają na poziomie trzylatka?
"Dawaj Saszka na pełnej piździe naciągnij motorówką tą przypiętą do mnie linę, dzięki temu wyżej polecę. Tak jak nabój z pistoletu. Zaufaj mi-tak to działa."

Artixxxx

2021-06-24, 09:09
Na początek ogłuszyć , do góry na 2 sekundy i na glebe .
-Jak się Panu podobało?
-Zajebiście było , tak się stresowałem że nie wiele pamiętam .

KrokodylZaginacz

2021-06-24, 20:41
Kręgosłup to mu k***a przypadkiem nie pękł ? złożył się jak scyzoryk

Musashi_Miyamoto

2021-06-24, 21:48
Ale ten sprzęt ruski jest ch*jowy... W czasie wojny mnóstwo maszyn by im się samo psuło... Przecież wiadomo że im samoloty wojskowe spadają bez wojny a statki strzelają rakietami w siebie... Do tego dodać że oni praktycznie mają doświadczenia w realnych wojnach a mieli by walczyć np z takim NATO które non-stop na kilku konfliktach w realnych warunkach wojennych przeszkala wojskowych to mamy z tego w chój nadmuchanego Putlera i FSB które chce zrobić z Rosji coś czym nie jest a przegrała by konflikt nawet z Wielką Brytanią czy Turcją. Gdzie k***a do USA albo całego NATO... Poj***ło.

DariuszKalafior

2021-06-24, 23:06
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Ale ten sprzęt ruski jest ch*jowy... W czasie wojny mnóstwo maszyn by im się samo psuło... Przecież wiadomo że im samoloty wojskowe spadają bez wojny a statki strzelają rakietami w siebie... Do tego dodać że oni praktycznie mają doświadczenia w realnych wojnach a mieli by walczyć np z takim NATO które non-stop na kilku konfliktach w realnych warunkach wojennych przeszkala wojskowych to mamy z tego w chój nadmuchanego Putlera i FSB które chce zrobić z Rosji coś czym nie jest a przegrała by konflikt nawet z Wielką Brytanią czy Turcją. Gdzie k***a do USA albo całego NATO... Poj***ło.



ale ty jesteś głupi , z resztą gwarantuje Ci że wszyscy sie o tym przekonamy własnie przez takich jak ty

Musashi_Miyamoto

2021-07-03, 00:26
DariuszKalafior napisał/a:

ale ty jesteś głupi , z resztą gwarantuje Ci że wszyscy sie o tym przekonamy własnie przez takich jak ty



Merytorycznie pisz, gwarancje i wizje to poprzedź informacją że będziesz zapewniał i wróżył.

...i otrząśnij się z Ruskiej propagandy. Rosjan jest mało jednocześnie posiadają największą liczbę wrogów w historii ludzkości. Także tą ruską propagandę o Rosji która nagle wszystko wygrywa a wszyscy jej wszystko na szachownicy oddają to schowaj dla jakiegoś zwierzaczka domowego który będzie ci przytakiwał za jedzenie.


JA CI GWARANTUJE że Rosja tak jak traciła strefy i rynki oraz pozycje na szachownic tak będzie powoli i systematycznie traciła a na koniec zostanie zislamizowana.